انتخاب انواع پارچه تترون مناسب

آیا می دانید برای انتخاب انواع پارچه تترون مناسب دوخت پیراهن، مقنعه و یا هر نوع لباس دیگری چه معیار هایی را بایستی در نظر گرفت؟ و از کجا می توان بهترین را تهیه کرد؟
کشور ما دارای سابقه طولانی در بافت انواع پارچه تترون می باشد. اگر به تاریخچه صنعت نساجی کشور سری بزنیم خواهیم دریافت که یکی از قدیمی ترین پارچه هایی که در کارخانه های نساجی قدیم با وضعیت دستگاه های ابتدایی بافندگی بافته و رنگ می شد همین پارچه تترون بوده است.
امروزه با استفاده از جدید ترین دستگاه های بافندگی و به روز ترین ماشین آلات رنگرزی نمونه های مختلفی از پارچه تترون بافته و تکمیل و رنگ می شود.
عرض پارچه های تترون از 90 سانتیمتر شروع و به ترتیب 110، 150، 180، 200، 240 و 300 سانتیمتر بوده که هر کدام از این پارچه ها با عرض های خاص دارای کاربرد مختلفی هستند.
معمولا برای دوخت مقنعه از پارچه تترون با عرض 90، 150 و یا 180 سانتیمتر و برای دوخت پیراهن از عرض 150 سانتیمتر و برای تهیه ملحفه جات و یا چادر های نمازی از عرض های 110 و یا 300 سانتیمتری استفاده می شود.
در حال حاضر بهترین نمونه از تترون ساده را کارخانه های نساجی شهر اصفهان تولید می کنند که معمولا با رنگبندی کامل و وزن های مختلف می توان این منسوجات را تهیه نمود.
انتخاب یک پارچه تترون مناسب به کیفیت بافت و تکمیل و رنگ ثابت بودن آن بستگی دارد. تترون مناسب دارای قیمت مناسبی نیز در کنار دیگر آیتم ها داشته و از هر لحاظ مورد پسند مشتری می باشد.
روی صحبت ما بیشتر با دارندگان تولیدی های پوشاک و مغازه داران و پارچه فروشان است زیرا مخاطبین اصلی و خریداران عمده پارچه تترون این قشر از مردم هستند که همیشه به دنبال خرید بهترین جنس پارچه با قیمت مناسب به صورت عمده هستند.
نکته دیگری که در خرید و انتخاب پارچه تترون مناسب بایستی در نظر گرفت برند و مارک پارچه است که معمولا پارچه ها با برند ها و مارک های مختلف و شناخته شده بیشتر مورد تقاضای مشتریان می باشد.
معروف ترین برند در میان برند های مختلفی مه پارچه های تترون آنها بسیار معروف است برند بروجرد بوده که سابقه بسیار طولانی در عرضه انواع مختلف از تترون دارد. درست است که تترون بروجرد از نظر کیفیت بافت و لطافت حرف اول را می زند ولی بالا بودن قیمت آن و همچنین در دسترس نبودن رنگبندی کامل آن معمولا مشتریان را به فکر استفاده از پارچه های تترون با برند های دیگر می اندازد.
خوشبختانه در سال های اخیر مارک ها و برند های نوظهروی در بافت و تولید انواع پارچه تترون در کشور به وجود آمده اند که انصافا اگر بخواهیم با برند بروجرد آنها را مقایسه کنیم اگر بهتر از آن نباشند بد تر هم نیستند بلکه جنس ها و زیر دست های بسیار لطیف و نرمی نیز دارند که از نظر قیمت بسیار ارزان تر از بروجرد نیز هستند.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان ضمن عقد قرارداد تامین پارچه با برخی از بهترین کارخانه های نساجی اصفهان که کار تولید و تکمیل پارچه های تترون را انجام می دهند توانسته تا نمونه های بسیار خوب و مناسبی از این منسوجات را با عرض های مختلف و جهت مصارف مختلف را به دست متقاضیان محترم برساند تا ضمن کاهش هزینه های خرید طوری پروسه خرید را برای مشتری رقم بزند که انگار خود مشتریان مستقیم از درب کارخانه و با قیمت کارخانه بدون واسطه اقدام به خرید و تهیه عمده این منسوجات نموده اند.
هدف اصلی سپاهان پارچه کم کردن هزینه ها برای مشتریان، معرفی بهترین جنس از پارچه تترون با توجه به مکان مصرف آن، ارسال به موقع و تحویل آسان پارچه به متقاضیان محترم می باشد.
ما همواره از نظرات و پیشنهاد های شما در راستای بالا بردن کیفیت خدمات رسانی و عرضه انواع پارچه استقبال می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما