انواع پارچه بیمارستانی طرح دار

آیا تا به امروز انواع پارچه بیمارستانی طرح دار را دیده اید و مشاهده کرده اید؟ آیا می دانید این دسته از پارچه ها را برای دوخت چه وسایلی به کار می برند؟
به طور کلی انواع پارچه ها و منسوجاتی که در گروه انواع پارچه های بیمارستانی گنجانده می شود و قرار می گیرد، طرح و رنگ خاصی ندارد و عموما طرح دار نمی باشد.
رنگ های مورد علاقه بیمارستان ها نیز برای دوخت انواع لباس و لوازم مصرفیشان، سفید، سبز، آبی و رنگ صورتی است.
اما به نظر شما اگر قرار باشد از انواع پارچه بیمارستانی طرح دار استفاده شود، بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی مصرف کننده البسه و لوازم مصرفی دوخته شده از آن ها هستند یا بیمارستان های خصوصی؟
اغلب بیمارستان های دولتی از انواع پارچه بیمارستانی ساده استفاده می کنند و این بیمارستان های خصوصی هستند که به سراغ انواع پارچه بیمارستانی طرح دار می روند.
انواع پارچه های بیمارستانی طرح دار را برای دوخت و دوز البسه و لوازم مصرفی کارکنان، پزشکان، متخصصان و… استفاده نمی شود، این در حالیست که انواع پارچه های بیمارستانی طرح دار را برای دوخت لباس مصرفی بیماران بالاخص بچه ها و خردسالان استفاده می کنند.
انواع پارچه بیمارستانی
طرح دار که از آن لباس مصرفی بیماران و بچه ها را می دوزند، اغلب پارچه فلامنت است و همان طور که می دانید انواع پارچه فلامنت بیمارستانی، خواه طرح دار باشد و خواه ساده، قیمت ارزان و پایینی دارد.
در بازرگانی سپاهان، انواع پارچه بیمارستانی ساده و انواع پارچه بیمارستانی طرح دار عرضه می گردد و به فروش می رسد، انتخاب با شما می باشد، نوع ساده اش را انتخاب کنید یا طرح دارش را.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما