انواع پارچه پیراهنی پلی استر برای فروش

انواع پارچه های پیراهنی با جنس پلی استر پنبه و فلامنت را کارخانه های معتبر بافنده با قیمتی بسیار مناسب برای فروش عرضه کرده اند.
انواع پارچه پیراهنی با پود پلی استر ویسکوز را معمولا بسیاری از بنکداری ها در مناطق مختلف و خصوصا مراکز استان برای فروش عمده خواهند داشت، زیرا یکی از پر مصرف ترین مدل های پارچه پیراهنی به شمار می رود.

با بررسی هایی که در بازار و به صورت تجربی از طریق همکارانی که در واحد فروش و بازاریابی فعالیت دارند به انجام رساندیم متوجه شدیم که متاسفانه اکثر آن هایی که پارچه های پیراهنی را به صورت عمده بفروش می رسانند در زمینه الیاف پارچه درست عمل نکرده و به عنوان مثال پارچه های پلی استری که در یکی از تار یا پودشان ردیفی نخ ویسکوز به کار رفته باشد آن را به عنوان پلی پنبه معرفی می نمایند و یا به مشتری اعلام نمی نمایند که این پارچه الیاف مصنوعی دارد.

در حالیکه مشتریان باید کمی هوشیار باشند و طبق تجربه از زیردست کار متوجه دغل بازی فروشنده شوند. مرکز فروش و نمایندگی کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان برای تمامی مشتریان خود که به دنبال انواع پارچه پیراهنی ارزان و همچنین کیفیت های بسیار عالی باشند، نمونه ای از زیردست کار را ارسال نموده تا حتی اگر لازم باشد، مشتری آن را به صورت شیمیایی و از طریق انجام فرآیند های مربوطه تجزیه نماید.
کانال تلگرام ما و شماره مدیریت فروش راه های ارتباطی شما عزیزان برای دیدن نمونه های مختلف از این منسوجات هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما