بازار خرید فروش پارچه کیلویی مانتویی ارزان

این روز ها بازار خرید فروش انواع پارچه های مانتویی کیلویی ارزان قیمت به دلیل تنوع بالای طرح و رنگ بسیار پر رونق می باشد.
در بازار های خرید و فروش عمده پارچه، بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند انواع منسوجات مانتویی را کیلویی تهیه نمایند. آیا با مزایای خرید کیلویی آشنایی دارید؟اصلی ترین دلیل خرید و فروش عمده انواع پارچه مانتویی به صورت کیلویی و گونی، تنوع زیاد طرح و مدل های آنان می باشد. طرح و مدل انواع پارچه مانتوویی کیلویی را مشاهده کرده اید؟به این صورت برای دوزندگان و پارچه فروشان نیز به صرفه تر بوده و می توانند از طرح های گوناگون آنان مانتو های مختلف را تولید نمایند و یا هر پارچه را جداگانه در فروشگاه خود به فروش برسانند. این نکته قابل ذکر است که خرید انواع پارچه مانتویی کیلویی زمانی به صرفه و عاقلانه است که تکه های منسوجات ضایعات نباشد و علاوه بر سالم بودن آنها، متراژ آنان بیش از دو متر باشد. عمده فروشی پرشین از عرضه کنندگان انواع پارچه های مانتویی بصورت طاقه ای و کیلویی می باشد که پارچه ها سالم بوده و حدود 2 الی 6 متری می باشند و برای فروش و یا دوخت مانتو بسیار به صرفه می باشد.
مرکز فروش سپاهان پارچه اصفهان انواع پارچه های مانتویی شیک را به صورت طاقه های درجه یک و بدون هیچ زدگی و خرابی با قیمت بسیار مناسب و ارزان به شما عزیزان عرضه می کند.
این پارچه های کیلویی سود آوری بسیار بالایی برای خریداران به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما