بافت و فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی

در کارخانه نساجی سپاهان انواع پارچه های بیمارستانی بافت، رنگرزی و تکمیل شده و به صورت عمده به فروش رسیده و بهترین کیفیت جنس به مصرف داخل و خارج از کشور می رسد.
در خصوص پارچه های بیمارستانی این نکته دارای اهمیت است که اولا بر اساس سفارش یک مرکز درمان و بیمارستانی و دقیقا طبق نمونه های مورد تائید آن ها بتوان پارچه های مختلف را عرضه نمود و به فروش رساند.
در ایران پارچه های بیمارستانی بر اساس یک سرس معیار های مشخص تعریف شده اند که از جمله این معیار ها می توان رنگ ثابت داشتن پارچه، عرض پارچه، گرماژ و وزن مورد تائید بیمارستان که بایستی بدن نما نبوده و زیر دست معقولی داشته باشد و برای مصارف خاص مانند اتاق های جراحی و مکان های خاص از پارچه های بیمارستانی ضد آب ژاول با رنگ 100 درصد ثابت استفاده شود.
در خصوص بیمارستان ها و مراکز درمانی خارج از کشور نیز معیار های مشخصی برای انواع پارچه های بیمارستانی تعریف شده که کارخانه های بافنده پارچه بر اساس همین ملاک ها و شرایط اقدام به تولید و بافت پارچه می کنند.
نساجی سپاهان اصفهان با داشتن سابقه طولانی در امر بافت، رنگرزی و تکمیل انواع پارچه های بیمارستانی در حال حاضر متنوع ترین منسوجات را تولید و به بازار های هدف داخلی و خارجی به صورت عمده عرضه می دارد.
انواع تترون، فلامنت ساده و فلامنت پنبه، ترگالف کجراه، ملحفه ای، چاپی و ده ها نوع از پارچه های مختلف بیمارستانی در دستور کار تولید و بافت این کارخانه قرار دارد.
اگر شما برای مصرف داخل کشور و یا جهت صادرات و مصرف خارج از ایران به این منسوجات نیاز دارید و تمایل دارید که به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به دادن سفارش پارچه های بیمارستانی مورد نیاز اقدام کنید می توانید از طریق گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به سادگی و با عقد قرارداد این کار را انجام داده و صرفه اقتصادی بالایی را از این طریق نصیب خود کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما