بهترین جنس انواع پارچه بیمارستانی

بهترین جنس و در واقع بهترین کیفیت انواع پارچه های بیمارستانی را متعلق به کدام پارچه می دانید؟، نام این پارچه را ذکر کنید.
می توان در زمینه انواع پارچه های مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی، یک قاعده کلی را در نظر گرفت.
چون این مراکز درمانی باید عاری از هر گونه میکروب و آلودگی باشند، می بایست وسایل و لباس های مورد نیاز و مورد استفاده آن ها نیز مکررا مورد شست و شو قرار گیرند.
اگر انواع پارچه بیمارستانی، بهترین جنس را نداشته باشد در اثر این شست و شوهای مکرر، دچار افت کیفیت می گردد و کیفیت اولیه خود را از دست می دهد.
در واقع کارخانه ها و صنایع نساجی مربوطه، می بایست انواع پارچه بیمارستانی را از بهترین الیاف تولید کنند.
بهترین جنس پارچه مورد استفاده در بیمارستان ها را می توان به پنج گروه پارچه اختصاص داد، پارچه کجراه، پارچه ترگال، پارچه تترون، پارچه فلامنت و پارچه اسپان باند.
هر کدام از پارچه های بیمارستانی مورد اشاره در خط بالا، می تواند وزن و گرماژهای متفاوتی داشته باشد و در زمره بهترن و باکیفیت ترین جنس این پارچه ها نیز به حساب آید.
اگر برای دوخت لباس بیماران زن و بیماران مرد به دنبال بهترین جنس پارچه بیمارستانی هستید، ابتدا پارچه تترون و سپس پارچه فلامنت را انتخاب کنید.
اگر برای دوخت لباس پرستاران، متخصصان و پزشکان می خواهید پارچه ای را انتخاب کنید، می توانید پارچه کجراه، پارچه ترگال و پارچه تترون را برگزینید.
برای بیماران سرپایی که مورد چکاپ قرار می گیرند، انواع پارچه اسپان باند مناسب می باشد.
انواع پارچه بیمارستانی با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را می توانید از بازرگانی سپاهان خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما