توزیع انواع پارچه بروجرد از کارخانه

به نظر شما وظیفه توزیع و عرضه انواع پارچه تولید کارخانه های مختلف از جمله شرکت بروجرد را از درب کارخانه امروزه چه مراکزی بیشتر برعهده دارند؟
امروزه می توان دو متد و شیوه را برای توزیع و فروش انواع پارچه ها برای نمایندگی ها و پایانه های توزیع کننده به کار برد که در متن زیر به این دو شیوه اشاره کوتاه و مختصری می گردد.
_ روش اول را توزیع انواع پارچه ها در نمایندگی های سنتی می توان دانست که با حضور واسطه ها و دلالان بسیار زیادی انجام می پذیرد، به این صورت که انواع پارچه توزیع شده در فروشگاه های سنتی، ابتدا از یک واسطه ای خریداری می شود، واسطه نیز در بهترین حالت انواع پارچه را از کارخانه تولید کننده می خرد، مغازه دار که بهتر است اسمش را خرده فروش بگذاریم از واسطه ها انواع پارچه مورد نظرش را می خرد.
_ روش دوم نیز شیوه توزیع انواع پارچه در نمایندگی های اینترنتی و دیجیتالی البته معتبر است، در این روش هیچ واسطه ای وجود ندارد و مراجعه کنندگان به صورت مستقیم از درب کارخانه، پارچه مورد نیازشان را می خرند و تهیه می کنند که پاسخ سوال پرسیده شده در خطوط ابتدایی همین نمایندگی های توزیع می باشند.
مشخص است که در روش اول یعنی خرید انواع پارچه ها از مراکز توزیع سنتی به دلیل دخالت واسطه ها، قیمت آن پارچه افزایش می یابد، اما در خرید دوم یعنی خرید انواع پارچه از مراکز توزیع آنلاین، قیمت دچار هیچ گونه تغییر و تحولی نمی شود.

نمایندگی سپاهان
را برای خرید انواع پارچه ها انتخاب کنید، زیرا هم در صورت مراجعه و هم در صورت مراجعه غیرحضوری انواع پارچه های توزیع شده این بازرگانی از درب کارخانه برایتان ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما