توزیع انواع پارچه لباس کردی

بزرگ ترین مرکز توزیع عمده انواع پارچه مناسب لباس کردی با عرضه نمونه های مختلف از منسوجات با قیمت مناسب در اصفهان افتتاح شد.
پارچه های مختلف با جنس و رنگ متنوعی برای دوخت لباس کردی استفاده میشه که این پارچه ها می تونه تترون باشه یا ترگال و کجراه و حتی فاستونی جات و شبه فاستونی ها که با توجه به تقاضای مشتری و سفارشات متقاضیان عرضه میشن. تنوع رنگ این پارچه ها جزو طیف رنگ های مات یا همون رنگ های پاکوهی هستند که معمولا به صورت 10 رنگ اصلی هستند. نوع بافت و الیاف پارچه هم می تونه از پلی استر پنبه، تترون، پلی استر ویسکوز و با بافت های مختلفی باشه. بیشتر تولیدی هایی که کار دوخت لباس کردی رو انجام میدن سعی می کنن تا از بهترین جنس با بهترین قیمت استفاده کنن تا از طرف دیگه لباس دوخته شده رو با قیمت مناسب به مشتری هاشون برسونن بنابر این اطلاع از مکان یک مرکز توزیع عمده که تمامی این پارچه ها رو داشته باشه بسیار قابل اهمیت هست.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان یکی از مراکز توزیع عمده انواع پارچه و همچنین بافنده انواع پارچه مخصوص لباس کردی هست که تونسته با بهره گیری از دانش روز نمونه های خوبی از انواع این پارچه ها رو تولید و به دست مصرف کنندگان واقعی برسونه.
اگر شما هم تولیدی پوشاک کردی دارید و یا فروشنده پارچه کردی در شهر خودتون هستید می تونید با ارتباط با مدیران فروش این مرکز از چند و چون پارچه ها و قیمت های اونا آگاه بشید و در نهایت خرید دلچسبی رو برای خودتون رقم بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما