تولید انواع پارچه بیمارستانی فلامنت پنبه ای

آیا می دانستید که قیمت انواع پارچه بیمارستانی فلامنت پنبه ای و تترون در دفاتر فروش کارخانه تولید کننده آن نسبت به دیگر فروشگاه ها ارزان تر است؟
تولید انواع پارچه های بیمارستانی به مانند فلامنت زمانی افزایش پیدا کرد که برای آن تقاضا زیاد شد و افراد به استفاده از این پارچه ها روی آوردند و تنها دلیلش نیز مصرف بی رویه این مدل محصولات در بیمارستان است.

زمانی به علت عدم استقبال و تقاضا برای پارچه فلامنت، کمتر شرکت هایی رغبت به تولید آن داشتند، چرا که صرفه اقتصادی لازم را به همراه نداشت. اما به تدریج که نیاز به پارچه فلامنت در بخش های مختلف زندگی و کاری مردم گسترده تر شد برخی شرکت ها خط تولید خود را در این زمینه گسترش دادند و علاوه بر کمیت ، کیفیت پارچه بیمارستانی فلامنت را بهبود بخشیدند تا بدین ترتیب نیاز به این پارچه ف توسط بسیاری از تولیدی های موجود در کشور مرتفع گردد.

این کارخانجات وقتی تقاضایش و سودآوریشان به حد مطلوب رسید به پارچه های خود تنوع دادند و زمینه توسعه فلامنت و استفاده بیشتر بخش های مختلف که به این پارچه نیاز داشتند را فراهم کردند.
در هر حال کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان تولید کننده انواع پارچه های بیمارستانی از قبیل تترون، فلامنت در فلامنت، فلامنت پنبه ای، ترگال و منسوجات یکبار مصرف و ضد آب ژاول می باشد که قیمت فروش این پارچه ها بسیار ارزان تر از دیگر فروشگاه ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما