خرید انواع پارچه چهارخانه پیراهنی

خرید انواع پارچه چهارخانه پیراهنی تنها اختصاص به فصل تابستان ندارد و در تمام فصل ها و زمان ها، این پارچه را خریداران مورد تقاضا قرار می دهند.
انواع پارچه پیراهنی با طرح چهارخانه نیز مانند سایر پارچه ها در کارخانه ها و صنایع نساجی با وزن و گزماژ متفاوت تولید می گردد.
مشخص است هنگامی که کارخانه ها، انواع پارچه پیراهنی چهارخانه را با وزن متفاوت تولید می کنند، در مراکز و پایانه های خرید موجود در شهرهای مختلف نیز این پارچه ها با گرماژهای مختلف عرضه می گردد.
همان طور که می دانید اگر الیاف به کار رفته در هنگام تولید انواع پارچه پیراهنی چهارخانه، تمام نخ باشد وزن سبک تر و پایین تری پارچه های تولید شده دارند نسبت به انواع پارچه های پیراهنی چهارخانه تولید شده از الیاف دیگر، نظیر نایلونی، پلاستیکی و….
تنوع در طرح و رنگ و هم چنین تنوع در تولید این پارچه ها از سوی صنایع و کارخانه های نساجی با الیاف متفاوت، باعث متفاوت رنج قیمت این پارچه ها در مراکز خرید می شود.
اگر تولیدی لباس دارید و نیاز به خرید عمده و در طاقه های بالای انواع پارچه های پیراهنی چهارخانه، راه راه، ساده و…. می توانید از طریق سپاهان اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما