خرید فروش پارچه بیمارستانی

آیا می دانید بهترین روش برای خرید عمده انواع پارچه های بیمارستانی مانند تترون و فلامنت از کارخانه بافنده و یا نمایندگی فروش مستقیم آن است؟
همه افرادی که به نوعی در کار دوخت و تامین لباس بیمارستانی هستند یکی از دغدغه های اصلی شان تهیه پارچه است. اینکه بتوان از یک مرکز معتبر و خوب پارچه های مورد نیاز بیمارستانی را تهیه کرد یک امتیاز ویژه محسوب می شود زیرا بیش از 50 درصد راه را بعد از تهیه پارچه طی کرده ایم.
با توجه به اینکه متراژ های سفارش در پارچه های بیمارستانی بالای 1000 متر است بنابراین هرچه قدر قیمت های مناسب تری را پیدا کنیم صرفه جویی بیشتری در هزینه ها کرده ایم. تترون و قلامنت دو نمونه از اصلی ترین پارچه هایی هست که بیشترین مصرف را در دوخت و دوز البسه بیمارستانی و مراکز درمانی دارند.
معمولا تمامی کارخانه های بافنده پارچه بیمارستانی دارای دفاتر فروش و یا نمایندگی های فروش هستند که از طریق اون نسبت به فروش عمده و پخش منسوجات اقدام می کنند.
قیمت خرید در این مراکز قیمت واقعی بوده و بدون واسطه نسبت به عرضه پارچه اقدام می شود.
اگر تاکنون مرکز فروش معتبری را برای خرید عمده پارچه های بیمارستانی مورد نیاز خود پیدا نکرده اید می توانید از طریق دفتر فروش سپاهان پارچه اصفهان به عنوان تولید کننده انواع منسوجات بیمارستانی نسبت به خرید اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما