عرضه انواع پارچه تترون بیمارستانی مرغوب

عرضه و فروش مستقیم انواع پارچه تترون و فیلامنت بیمارستانی با جنس و کیفیت مرغوب باعث کوتاه شده دست دلالان و واسطه گران بازار می گردد.
آیا می دانید در تولید و عرضه انواع پارچه های بیمارستانی کدام یک از نوع پارچه ها از لحاظ کیفیت مرغوب بوده و به طبع مشتری پسندتر خواهند بود؟

شما هموطنان عزیز می توانید از طریق نمایندگی های رسمی فروش در فروشگاه ایران هر نوع کالایی را به ویژه انواع مختلف پارچه مانند پارچه های بیمارستانی به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده تهیه نمایید. انواع مختلف پارچه های بیمارستانی شامل پارچه های یک بار مصرف اسپان باند، پارچه های تترون، ترگال، فلامنت و غیره می باشند که در پارچه هایی مانند تترون نوع خاصی از این نوع پارچه با وزن کمتری مانند 150 و 160 و170 گرم در دوخت لباس های بیمارستانی به ویژه لباس بیمار استفاده می شود و قطعا برای دوخت روپوش بیمارستانی بانوان باید از عرض های بیشتری مانند 150 که به تترون پیراهنی معروف است استفاده کرد. 
دفتر فروش کارخانه نساجی سپاهان اصفهان تمامی تولیدات خود را که بخشی از آن پارچه های بیمارستانی می باشد را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه و دلال بازی به دست تولیدی های پوشاک می رساند که باعث رونق کسب و کار این تولیدی ها نیز شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما