عرضه پارچه تترون درنا

با پارچه تترون تولید کارخانه و شرکت درنا آشنایی دارید؟ آیا می دانید کدام مراکز و پایانه ها این پارچه محبوب را عرضه می دارند و به فروش می رسانند؟
انواع پارچه هایی که در کارخانه درنا تولید می شود، توسط ماشین آلات مجهز و پیشرفته در این شرکت ابتدا تولید و سپس به مراکز عرضه تزریق می گردد.
در میان انواع پارچه های تولید شده توسط کارخانه درنا، پارچه تترون را می توان پرتولیدترین و پرفروش ترین پارچه در نظر گرفت و به حساب آورد.
کارخانه درنا، انواع مختلفی از پارچه تترون را در عرض های 150 و 90 سانتی متر تولید می کند.
از انواع پارچه تترون تولید شده با عرض 90 سانتی متری توسط کارخانه درنا، اغلب برای دوخت مقنعه که پوشش رسمی بانوان برای حفظ و صیانت آن هاست، استفاده می شود.
از پارچه تترون درنا نیز با عرض 150 سانتی متر، تولیدی ها و سری دوزها، انواع البسه و پیراهن های مردانه و زنانه زیبا را می دوزند.
اگر خیاطان تبحر و مهارت کافی و تجربه لازمه را برای دوخت انواع پیراهن از پارچه تترون تولید کارخانه درنا داشته باشند، در نهایت البسه های بسیار خوش دوختی با تن خور عالی به دست می آید و دوخته می شود.
نمایندگی سپاهان را می توانید به عنوان نمایندگی رسمی عرضه انواع پارچه تترون درنا به حساب آورید و برای خرید به این بازرگانی مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما