عرض انواع پارچه بیمارستانی چهارخانه

آیا می دانید عرض انواع پارچه بیمارستانی با طرح چهارخانه چه قدر است، در واقع کارخانه ها این پارچه ها را با چه عرضی تولید می کنند؟
همان طور که می دانید کارخانه ها و شرکت های بسیاری به تولید انواع پارچه بیمارستانی، از جمله پارچه فلامنت، پارچه ترگال، پارچه تترون، پارچه کجراه و اسپان باند می پردازند.
در واقع نیاز بازارها کارخانه ها را در اصطلاح وادار به تولید متراژهای بالای انواع پارچه بیمارستانی نموده است تا بتوانند تعدیلی در بازارها ایجاد کنند.

انواع پارچه های بیمارستانی
را می توان پارچه هایی با طرح و رنگ ساده در نظر گرفت.
در بیمارستان های دولتی و بیمارستان های خصوصی کمتر از پارچه های طرح دار همانند انواع پارچه های چهارخانه یا راه راه استفاده می شود.
اگر تولیدی ها و خیاطان بخواهند از انواع پارچه چهارخانه و یا طرح های دیگر در دوخت لباس بیمارستانی استفاده کنند، آن پارچه چهارخانه را در سرآستین ها، دور یقه ها، دور جیب و کلا برای زیبایی لباس استفاده می کنند.
انواع پارچه چهارخانه بیمارستانی نیز مانند پارچه های دیگر با عرض متداول 150 سانتی متر، اغلب در صنایع و کارخانه های نساجی تولید می شود.
می توانید انواع پارچه بیمارستانی چهارخانه فلامنت و پنبه ای و پارچه های چهارخانه نخی بیمارستانی را نیز با قیمت کارخانه از بازرگانی سپاهان خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما