عمده فروشی پارچه تترون بیمارستانی

یکی از بزگ ترین عمده فروشی های پارچه تترون و دیگر منسوجات بیمارستانی در کشور سپاهان پارچه اصفهان نام دارد.
از پارچه های پر مصرف در مراکز پزشکی و بیمارستانی پارچه تترون می باشد که جهت خرید عمده از آن می توانید از مراکز عمده فروشی و دفاتر فروش کارخانه های تولید کننده آن مراجعه نمایید.

پارچه تترون از بهترین پارچه هایی است که پس از ترگال به عنوان فرم و لباس بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه به دلیل جنس بسیار مناسب و همچنین قیمت بسیار به صرفه ای که دارد مورد توجه این مراکز قرار گرفته است تا بتواند نیاز این آن ها را که به صورت بسیار انبوه می باشد را با کمترین هزینه بر طرف نماید.

از دیگر ارچه هایی که جهت لباس های یکبار مصرف بیماران مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه فلامنت، اسپان باند، کجراه و… می باشد که دارای کاربرد های متفاوت و قیمت های متفاوتی نیز می باشند.

شما عزیزان می توانید جهت تهیه پارچه های مورد استفاده خود در مراکز مختلف و جهت خرید بهترین کیفیت ممکن و در عین حال بسیار به صرفه با ما همراه شوید تا بهترین ها را به شما معرفی نماییم. 
سپاهان پارچه یکی از عمده فروشی هایی است که علاوه بر تولید انواع پارچه تترون و فلامنت و ترگال بیمارستانی این منسوجات را با بهترین قیمت به متقاضیان عرضه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما