عمده فروش انواع پارچه کتان شلواری مانتویی

چند عمده فروش را می شناسید که انواع پارچه کتان شلواری و مانتویی را با رنگبندی متنوع به شما ارائه داده و کمترین قیمت فروش را برای پارچه کتان در نظر بگیرند؟

پارچه کتان یا cotton در اصطلاحات خارجی از الیاف طبیعی تولید شده و جزو پارچه های نخی اصل به شمار می رود البته به شرط اینکه در تعریف پارچه نخی الیاف کتان را جزو نخ در نظر گرفته باشیم. در ایران کمتر کارخانه ای دردسر تولید انواع پارچه کتان ساده، معمولی یا طرحدار را به عهده خواهد گرفت زیرا مشکلاتی در این بین وجود خواهد داشت که به آن اشاره کوتاهی خواهیم داشت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
  • تامین نخ و الیاف اولیه تولید پارچه کتان به سختی امکان پذیر است.
  • هزینه های بافت و تکمیل این مدل پارچه مانتویی یا شلواری گران تر از بقیه رقبا می باشد.
  • در ایران واردات بی رویه ای را از انواع پارچه کتان شاهد هستیم که تولیدکنندگان داخلی را از ارائه و تولید آن می ترساند.
  • قیمت فروش پارچه کتان تا حدودی بالاست و ریسک سرمایه گذاری در این زمینه گاهی با شکست مواجه می شود.

چهار علتی که به آن اشاره کوتاهی داشتیم می تواند اثرگذارترین دلایلی باشد که باعث شده تا کارخانه های محدودی به عرضه پارچه کتان مشغول باشند.

انواع پارچه کتان در ایران

در ایران معمولا خانواده پارچه کتان را به دو مدل مانتویی یا پالتویی و شلواری تقسیم بندی می کنند. به عکس بالا که یکی از بازیگران ایرانی است دقت کنید، مانتو پاییزه ای که خانم مریلا زارعی پوشیده است از جنس پارچه کتان مانتویی است که با وزن بالای 500 گرم تکمیل شده و در مدل بافت سخت و ایستا ارائه می گردد. یکی از پرفروش ترین مدل پارچه های کتان مانتویی در فصل های سرد سال است که البته همیشه تعطیلات نوروز نیز شاهد فروش رنگبندی آن خواهیم بود.

اما پارچه های کتان شلواری بیشتر شامل کار های وارداتی می شوند و اکثرا تولیدکنندگان شلوا زنانه، بچگانه و مردانه از بین محصولات وارداتی اقدام به خرید پارچه کتان می نمایند.

فروش اینترنتی انواع پارچه کتان

سایت و فروشگاه سپاهان پارچه یکی از عرضه کنندگان انواع پارچه کتان در دنیای اینترنت است که متعلق به شرکت پارچه آیدا است که می تواند انواع پارچه کتان ایرانی مانتویی و همچنین کتان شلواری خارجی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

اگر قصد خرید این مدل پارچه را دارید، ابتدا نمونه ها و کالیته های متفاوت بازار را مشاهده کرده و با همدیگر جنس، کیفیت، قیمت و ظاهر را مقایسه کنید تا سپس بسته به استفاده ای که قرار است از پارچه کتان داشته باشید خرید خود را انجام دهید.
شما عزیزان از طریق تلگرام ما که بالای همین صفحه است می توانید با انواع مختلف و کالیته ها و رنگبندی این پارچه ها بیشتر آشنا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما