فروشنده انواع پارچه لباس کردی

اگر فروشنده و یا تولید کننده انواع لباس کردی هستید و به دنبال مرکز پخش پارچه های مناسب این کار می گردید با ما در گروه بازرگانی سپاهان همراه شوید.
پارچه هایی که برای دوخت انواع لباس کردی مورد استفاده خیاطان و تولیدی های پوشاک کردی می باشد دارای تنوع رنگ خوبی بوده و بیشتر از رنگ های پاکوهی 10 رنگی بهره برده می شود.
این منسوجات با الیاف مختلفی بافته شده و بر اساس نوع و جنس پارچه قیمت ها نیز متغیر می باشد. پارچه های پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز، تترون جاتف ترگال و گاها پارچه های کجراه و حتی فاستونی جات از جمله پارچه های لباس کردی هستند.
مردمان دلاور خبطه غرب کشور و کرد های غیور ایران با توجه به سنت و آداب مخصوص خود همیشه شیک پوش بودن با برترین پارچه ها را در سرلوحه کار و زندگی خود قرار داده اند و به دنبال خرید بهترین جنس از پارچه های مخصوص دوخت لباس کردی می گردند. فروشنده ها و خیاطان پارچه همیشه در طول سال خرید های عمده خود را از این پارچه ها از مراکز فروش مختلف تهیه می کنند که گاهی این مراکز فروش با قیمتی بالا تر از قیمت واقعی اقدام به عرضه کرده و در نهایت سود زیادی نصیب خریداران نمی گردد.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به عنوان فروشنده اصلی و عمده انواع پارچه، افتخار دارد تا نمونه های مختلف از این منسوجات را با توجه به سلیقه های مختلف، بافت و تکمیل نموده و با بهترین قیمت به صورت عمده در اختیار متقاضیان محترم قرار داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما