فروشنده انواع پارچه متقال اصفهان

آیا شما فروشنده پارچه متقال در شهر خود هستید؟ و یا از این پارچه در تولیدی پوشاک استفاده می کنید؟ اگر قصد خرید بهترین جنس را دارید این مطلب را تا آخر بخوانید.
پارچه های متقال یکی از پارچه هایی هست که ازش استفاده زیادی میشه. دوختن پنبه خور تشک و بالشت و متکا و یا دوخت لباس های خاص اتاق عمل و یا در صنایع مبلمان و بسیاری از موارد دیگر.
پارچه متقال دارای تنوع زیاد از نظر گرماژ، تراکم بافت و نوع الیاف هست و از طرف دیگر با عرض های مختلفی بافته میشه که میتونه همه این عوامل دخیل در قیمت های فروش عمده باشه.
معمولا متقال های معمولی رو با عرض 2 متر و یا 140 و 150 سانت می بافند و نمونه های مختلف دیگه از اون مانند متقال پر و یا متقال پنبه ای رو با عرض های کمتر یا بیشتر تولید می کنن.
اگر برای فروش در مغازه پارچه فروشی تون و یا برای استفاده در تولیدی پوشاک تون نیاز به خرید عمده پارچه متقال هستید پیشنهاد ما به شما خرید از مرکز فروش سپاهان پارچه اصفهان هست زیرا این مرکز یکی از تولید کنندگان و فروشنده های بزرگ انواع مختلف از پارچه متقال هست که شما می تونید با قیمت کارخونه نسبت به خرید اقدام کنید. ارسال همه پارچه ها بعد از بسته بندی و عدل بندی از طریق باربری های معتبر اصفهان به تمام نقاط کشور می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما