فروش انواع پارچه تترون چادر نمازی سفید

خرید و فروش انواع پارچه تترون چادر نمازی سفید برای جشن تکلیف دختران در مدارس ابتدایی در ماه های ابتدایی سال تحصیلی رونق خوبی دارد.
فروش انواع پارچه تترون چادر نمازی سفید ساده و گلدار مناسب برای جشن تکلیف مدارس دخترانه و اماکن متبرکه و مساجد از طریق برخی از دفاتر اصلی در اصفهان در حال انجام است.

پارچه های چادر نمازی در رنگ های روشن از جمله سفید، شیری و نباتی به صورت زمینه ساده و یا زمینه گلدار ریز بافته و تکمیل می شود. عرض این منسوجات که بیشتر از جنس تترون هستند 110 سانتیمتر و یا نمونه های ساده آن با عرض های 2 و 3 متر نیز بافته می شود.

با شروع مدارس معمولا جشن تکلیف مدارس ابتدایی دختران با جنب و جوشی برای برگزاری جشن همراه است و تولیدی های مختلف پوشاک با استفاده از پارچه های مختلف ساده و گلدار چادر نمازی های زیبایی را برای این دانش آموزان آماده می کنند.

قیمت فروش این منسوجات بر اساس عرض پارچه و نوع گلدار و یا ساده بودن آن و همچنین جنس و الیاف بافت پارچه متفاوت می باشد. علاوه بر مراسم جشن تکلیف از این منسوجات برای دوخت چادر نمازی اماکن متبرکه، امامزاده ها و مساجد مختلف استفاده زیادی می شود.

فروشگاه و دفتر فروش کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان یکی از مراکز تولید و بافنده این پارچه های تترون چادر نمازی بوده که در اصفهان فعالیت دارد و شما متقاضیان محترم در سراسر کشور می توانید از طریق تلفن و ارتباط با کارشناسان فروش این مرکز و یا به صورت حضوری نسبت به انتخاب نوع پارچه تترون ساده و یا گلدار با قیمت های کارخانه ای به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما