فروش انواع پارچه ترگال تک

فروش مستقیم انواع پارچه ترگال اصفهان با برند های معروفی همچون تک، فدک، مهنام و بافتین را تنها از نمایندگی اصلی این کارخانجات نساجی بخواهید.
اصفهان که بزرگترین صنعت نساجی کشور را در اختیار دارد در زمینه بافت برخی از پارچه ها قدمت طولانی داشته و بهترین نمونه از این منسوجات را در اصفهان می توان یافت.
پارچه ترگال ساده و ترگال کجراه از جمله همین پارچه ها هستند که بافندگان ماهر و زبردستی در اصفهان کار بافت آن را بر عهده داشته و بهترین رنگرزان این شهر نیز کار تکمیل و آماده سازی نهایی را بر روی پارچه انجام می دهند.
برند های معروف پارچه ترگال اصفهان عبارت اند از ترگال فدک، تک، مهنام، حیدر، بافتین و شاید ده ها برند و اسم دیگر که تجربه چندین ساله در تولید و عرضه این پارچه ها را دارند.
مرکز فروش سپاهان پارچه اصفهان افتخار دارد که به عنوان یکی از شرکت های بازرگانی توانسته تا با عقد قرارداد های بزرگ با این کارخانجات نساجی تمامی منسوجات را با قیمت مصوب کارخانه به صورت عمده به مشتریان و متقاضیان سراسر کشور عرضه نماید. فروش مستقیم انواع پارچه از جمله ترگال در جهت رفاه حال متقاضیان محترم و کاهش هزینه های جاری این عزیزان در شرکت بازرگانی سپاهان پارچه انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما