فروش انواع پارچه فاستونی اندیکو

بزرگ ترین مرکز فروش انواع پارچه فاستونی شلواری اندیکو به صورت عمده در اصفهان تمامی منسوجات این شرکت را با قیمت کارخانه عرضه نموده است.
ما در ایران خوشبختانه کارخونه های نساجی زیادی رو داریم که کا بافت و تکمیل پارچه های مختلف فاستونی شلواری رو انجام میدن. بعضی از این کارخونه های نساجی برند های خیلی معروفی هستند که از سال های گذشته دور نام و اسم برند و مارک اون نساجی ها و پارچه های فاستونی تولیدی شون به ذهن ها مونده. پارچه مطهری، جامعه، مرینوس، مقدم و بسیاری دیگر از جمله این برند ها هستند.
برخی از باند ها و نام کارخونه های نساجی در چند سال اخیر بسیار بر سر زبون ها افتاده و دلیلش هم کیفیت بالای پارچه های تولیدی این نساجی ها در برابر قیمت مناسب و ارزونشون هست. پارچه فاستونی شلواری اندیکو یکی از این مارک ها هست که گرچه سابقه تولیدش به پای مطهری و جامعه نمی رسه ولی تونسته با سرعت در دل بسیاری از تولیدی های پوشاک و پارچه فروشان جای خودش رو پیدا کنه و فروش خوبی در سال داشته باشه.
اندیکو با جنس پلی استری خودش به عنوان یک پارچه شبه فاستونی بدون پشم دارای مزیت بشور بپوش هست و با داشتن رنگبندی متنوع خودش برای دوخت انواع شلوار تک و کت شلوار ها و همچنین دوخت لباس فرم اداره جات مورد استفاده قرار می گیره.
در بزرگ ترین مرکز فروش عمده انواع پارچه اصفهان این منسوجات با قیمت کارخانه به صورت عمده عرضه شده . در کنار این مرکز گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان نیز به موازات نمایندگی کارخونه نساجی اندیکو تمامی پارچه های فاستونی رو به صورت عدلی و عمده به متقاضیان محترم در سراسر کشور عرضه کرده و توانسته با فراهم کردن بستر های مناسب این امکان رو به وجود بیاره تا عزیزان خریدار به صورت غیر حضوری نیز بتونن خرید های خودشون رو انجام بدن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما