فروش انواع پارچه فلامنت بیمارستانی ارزان

آیا اطلاع دارید که فروش و عرضه مستقیم انواع پارچه فلامنت ساده و چهارخانه بیمارستانی آبی و صورتی با قیمت ارزان از طریق دفتر کارخانه نساجی سپاهان انجام می گردد؟
انواع پارچه فلامنت بیمارستانی در دو نوع فلامنت – فلامنت و فلامنت پنبه از ارزان قیمت ترین پارچه های بیمارستانی می باشد که خرید و فروش آن برای لباس بیمارستانی در متراژ عمده صورت می گیرد.

تولید پارچه بیمارستانی می تواند با الیاف گوناگون با درجه کیفی های مختلف برای کاربرد های خاص انجام گیرد.

پارچه فلامنت فلامنت همان طور که از اسمش مشخص است صد در صد از الیاف فلامنت تولید شده و قیمت بسیار پایین آن باعث شده بیمارستان ها و نهاد های پزشکی درمانی از آن بسیار استفاده کنند.

پارچه فلامنت پنبه که آن هم نرخ پایینی دارد از فلامنت فلامنت مرغوب تر است و از لطافت بیشتری برخوردار است. رنگ سبز، آبی و صورتی و سفید آن طرفدار بیشتری دارد که البته رنگ های دیگر آن نیز با توجه به سیاست بیمارستان مصرف می شود.

کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان تولید کننده انواع پارچه فلامنت بیمارستانی می باشد که این پارچه را در هر رنگی که شما بخواهید می تواند تهیه و تامین کند و در ظرف کمتر از دو ساعت برای ارسال به باربری منتقل کند.
شما همچنین دیگر پارچه های بیمارستانی از قبیل تترون، ترگال، یکبار مصرف و اسپان باند و انواع ملحفه و پارچه های ضد آب ژاول را نیز از این دفتر فروش با قیمت ارزان می توانید تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما