فروش انواع پارچه ملحفه ای بیمارستانی تترون

عرضه و فروش مستقیم انواع پارچه های ملحفه ای بیمارستانی جنس تترون سفید با عرض های مختلف از طریق دفتر کارخانه نساجی سپاهان انجام می شود.
آیا می دانستید فروش انواع پارچه بیمارستانی تترون عرض 3 متر یکی از فعالیت های اصلی کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان به شمار می رود؟
پارچه های تترون ملحفه ای بیمارستانی انواع مختلفی دارد به طوریکه گرماژ 340 تا 370 گرم را در بین انواع سه متر عرض آن برای مراکز درمانی مختلفی به کار خواهند برد و از آن برای ملحفه یا روتختی بیماران نیز استفاده می کنند. البته نباید خرید این پارچه بیمارستانی را برای چادر نماز یا ملحفه های هتل نیز نادیده گرفت و در همین رابطه از آن خرید بالایی داشت.

امروزه کیفیت تکمیل و رنگرزی پارچه بیمارستانی یکی از علت هایی است که مشتری را به شما وفادار کرده و از برندتان یک شرکت قابل اعتماد می سازد. اگر به دنبال خوش نام بودن در بازار باشیم باید سعی در ارائه بهترین کیفیت و مرغوبیت به مشتریان بوده و همیشه آنها را از خرید های مختلف راضی نگه داریم تا پس از تحویل البسه بیماران خود به مراکز درمانی باز هم به سراغ ما آمده و خرید انجام دهید.

کیفیت پارچه تترون بیمارستانی

کیفیت یکی از نکات مهم و قابل توجه در تولید انواع پارچه های تترون بیمارستانی است. تترون ملحفه ای یکی از آنهاست که ابتدا باید بدانیم قرار است چه عرضی از کار را به بازار عرضه نماییم. پارچه با عرض سه متر را معمولا تولیدی هایی که جا افتاده و تعدادی بیمارستان را پشتیبانی می کنند به کار می برند زیرا پرتی برش خیلی کمتری نسبت به عرض 1.5 خواهد داشت و اگر بتوان قیمت مناسبی بابت آن یافت از نظر مالی سود بالایی برده ایم.

رنگبندی پارچه تترون بیمارستانی

یکی دیگر از دغدغه های مشتریان برای خرید پارچه های تترون بیمارستانی این است که رنگبندی کامل آن را در حداقل یکی دو عدل تهیه کنند تا بتوانند بدون ایراد کار بیمارستان را طبق سفارشی که گرفته اند تحویل دهند.
نزدیک 16 رنگ پر مصرف در بیمارستان های کشور را می بینید که در صورتی که رنگ مورد نظر شما موجود باشد یک عدل 240 متری را می توانید سفارش داده و در غیر این صورت برای حداقل 3 عدل رنگ پارچه را در کمتر از دو هفته کاری برایتان انجام خواهیم داد.
البته این نکته هم قابل ذککر است که سه رنگ اصلی صورتی، آبی و سفید جزو اصلی ترین و پر مصرف ترین پارچه های بیمارستانی هستند.

آیا دلتان نمی خواهد برای بخش های مختلف بیمارستانی از رنگ های متنوع پارچه تترون خرید داشته باشید؟ قطعا بیمارستان از این کار و ایده شما تمجید و تشکر خواهد کرد.

خرید پارچه بیمارستانی عرض 3 متری

اگر برای دوخت لباس هایی که به بیمارستانی تحویل می دهید، نیاز به خرید پارچه تترون با عرض 3 متری را دارید، بهتر است همین حالا جهت خرید اقدام کرده و بهترین کیفیت را پس از دیدن نمونه ای که از طریق پست پیشتاز برایتان ارسال می گردد صاحب شوید.

نگران هیچ مشکلی از نظر تحویل بار نباشید، هر مشکلی که پارچه ها داشته باشند می توانیم پاسخگوی شما بوده و خیلی سریع حل کنیم. کافیست برای اولین بار به ما اعتماد کرده و با بردباری و صبوری خرید خود را انجام دهید.
با سپاهان پارچه همیشه بهترین پارچه ها را در اختیار داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما