فروش انواع پارچه کیلویی

آیا از بزرگ ترین مرکز فروش انواع پارچه های کیلویی اصفهان اطلاعی دارید؟ می دانید چه پارچه هایی در این فروشگاه عرضه شده است؟
در سال های گذشته در هر شهر و برزنی که سر می زنیم شاهد راه اندازی یک یا چند مغازه و فروشگاه کیلویی فروشی پارچه هستیم. می دونید چرا این مغازه ها هر روز بر تعدادشون افزوده میشه؟ چون سودآوری بسیار خوبی داره.
در مورد فروش پارچه های کیلویی همین نکته رو بدونید که قیمت تمام شده برای مشتری های خرده خیلی کمتر از قیمت خرید از پارچه فروشی های متری هست و از طرف دیگه خریداران عمده هم سود تقریبا دو برابری از فروش این منسوجات میبرن. تقریبا میشه گفت تمام پارچه ها رو که به صورت متری عرضه میشن به صورت کیلویی هم می تونن به فروش برن فقط کافی هست تا نسبت وزن به مترشون رو به دست بیاریم.
مرکز فروش و گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان یکی از بزرگ ترین مراکز عرضه کننده انواع پارچه به صورت کیلویی هست که منسوجات مختلفی از جمله انواع ریون جات، ملحفه جات، مانتویی، کتان کشی، کتان ساده، پارچه های فصل و حتی پتو و حوله جات رو با قیمت بسیار مناسب به صورت کیلویی به متقاضیان محترم عرضه نموده است.
فروش به صورت غیر حضوری هم انجام میشه و متقاضیان از هر کجای ایران که باشند می تونن با استفاده از راهکارهایی که برای انتخاب راحت تر در اختیارشون قرار می دیم با کمترین هزینه نسبت به سفارش و خرید اقدام کنن تا پارچه ها رو از طریق باربری براشون ارسال کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما