فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی با کیفیت

کار فروش عمده انواع پارچه بیمارستانی با کیفیت بالا اعم از تترون، ترگال و یکبار مصرف را برخی از نمایندگی کارخانه تولید کننده آنها در اصفهان انجام می دهند.
مرکز فروش انواع پارچه های بیمارستانی با نام سپاهان پارچه از هم اکنون آغاز به کار نموده و عرضه عمده انواع پارچه های با کیفیت را با قیمت تولیدی انجام می دهد.

همانطور که می دانید یکی از صنایع پر مصرف در زمینه پارچه، صنایع بهداشتی و پزشکی می باشد که تنها بیش از چندین هزار متر از پارچه را در بیمارستانها در حال استفاده می باشند.

از انواع پارچه های قابل استفاده در بیمارستان می توان به پارچه های فلامنت، فلامنت پنبه، تترون، ترگال و… را نام برد که هر کدام نسبت به نخ و مواد آن در قسمتی از این صنعت بزرگ در حال استفاده شدن می باشد.

ما برای شما عزیزان هموطن که قصد استفاده از این پارچه ها را برای دوخت انواع لباس های بیمارستانی و یا صنعتی دارید، پیشنهاد مناسبی داریم و آن اینکه در این مرکز انواع پارچه های با کیفیت قابل استفاده در این موارد به صورت مستقیم از تولیدی به عرضه مشتریان می رسد.

تنها کافیست تا سفارش خود را با یک تماس تلفنی و یا در قالب یک ایمیل به ما اطلاع دهید تا در کمترین زمان ممکن برای شما تهیه و ارسال شود. 
سپاهان پارچه حامی تولید کنندگان البسه های بیمارستانی بوده و به صورت مستقیم منسوجات را به دست آن ها می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما