فروش عمده انواع پارچه ترگال

آیا می دانستید که یکی از فعالیت های اصلی گروه بازرگانی سپاهان اصفهان تولید و فروش انواع پارچه ترگال ساده و کجراه به صورت عمده می باشد؟
به دلیل مصرف زیاد پارچه ترگال در پوشاک، خرید و فروش پارچه ترگال به صورت عمده ای انجام می شود. پارچه های ترگال گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان در رنگ های متنوع و به قیمت عمده در بازار عرضه می شود.

در مورد الیاف پارچه ترگال و یا وزن آن اطلاعات کافی دارید؟

پارچه های ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز در بافت آن استفاده می شود و وزن آن در عرض 150 سانتی و یک متر طول 240 گرم می باشد.

در ماه های اردیبهشت، خرداد و مرداد پارچه های ترگال در متراژ بالا به فروش می رسد و دلیل این فروش بالا، استفاده پارچه های ترگال در دوخت لباس مدارس دخترانه و پسرانه در مقاطع تحصیلی گوناگون می باشد.

علاوه بر دوخت پارجه ترگال در تهیه فرم مدارس، در تولید شلوار های مردانه و زنانه، لباس فرم ارگان ها و مانتو نیز استفاده می شود.

اگر در تولیدی خود در زمینه لباس فرم مدارس مشغول به کار هستید حتما توجه داشته باشید پارچه های مورد نیاز را از مراکز معتبر خریداری نمایید و پارچه حتما از لحاظ کیفیت و ثبات رنگ تضمین شده باشد.
کارخانه نساجی سپاهان پارچه علاوه بر بافت و تکمیل انواع پارچه ترگال ساده و کجراه نمایندگی فروش تعدادی از بهترین برند های این منسوجات نیز می باشد. شما هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری امکان خرید عمده این پارچه ها را دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما