فروش عمده انواع پارچه در اصفهان

فروش عمده انواع پارچه های ایرانی از طریق بازرگانی سپاهان اصفهان با قیمت کارخانه و ارسال به تمام نقاط کشور در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.
همیشه لذت یک خرید خوب تا مدت ها برای انسان می ماند و تجربه این خرید وقتی شیرین تر می شود که نیازی به طی مراحل سخت و دشوار و هزینه زا نداشته باشد.
خرید پارچه به صورت عمده یکی از تجربه هایی هست که معمولا با استرس و نگرانی همراه است زیرا خریدار همیشه نگران این است که پارچه هایی که قرار است سفارش دهد و با آن لباس های مختلف را بدوزد آیا همان چیزی است که می خواهد؟ نکند پارچه ها جنس نا مرغوبی داشته باشند؟ آیا قیمت آن مناسب است؟ و ده ها سوال دیگر که تا زمان رسیدن پارچه ها به دست خریدار در ذهنش می گذرد.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان با افتخار سال هاست که توانسته با عرضه بهترین پارچه های ایرانی که عموما بافت کارخانه های نساجی اصفهان هستند و همچنین پارچه هایی که بافت و تکمیل خود مجموعه سپاهان است به مشتریان خود خدمت رسانی کرده و در این راه همیشه صداقت را مبنای پروسه فروش پارچه ها قرار داده است زیرا بیش از 90 درصد از مشتریان این مجموعه به صورت کاملا غیر حضوری اقدام به سفارش و خرید پارچه های مورد نیاز خود می کنند و همین باعث شده تا مسئولیت سنگین تری بر دوش کارشناسان سپاهان پارچه قرار گیرد.
پارچه های عرضه شده در گروه سپاهان عبارت اند از انواع ترگال ساده و کجراه، فاستونی و شبه فاستونی، پارچه های پلی استر ویسکوز، تمام ویسکوزی، ملحفه ای، بیمارستانی، لباس کاری، فرم اداره جات و مدارس، انواع پیراهنی و تترون های ساده و چهارخانه و صد ها پارچه و منسوجات مختلف دیگر.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات جامع تر از محصولات عرضه شده ما از طریق کانال تلگرام ما که آدرس آن در بالای همین صفحه مشاهده می کنید اقدام به عضویت در کانال نموده و از خدمات مختلف این مجموعه آگاهی یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما