فروش عمده انواع پارچه کجراه لباس کار

معمولا فروش عمده انواع پارچه کجراه لباس کار و یا جهت مانتو و شلوار با قیمت های مناسب تری از طرف نمایندگی کارخانجات صورت می گیرد.
فروش عمده رنگبندی کامل پارچه کجراه که برای فرم مدارس یا لباس کار کاربرد داشته باشد را تعداد زیادی از بنکداران اصفهان انجام می دهند.

پارچه کجراه یکی از نمونه پارچه های مناسب برای دوخت انواع لباس کار است. به طوری که به فرض مثال حتی در بیمارستان ها برای پرسنل پرستاری و پزشکی نیز لازم است تا از نمونه های پارچه کجراه آب ژاولاستفاده کنند. برای فرم مدارس دخترانه نیز معمولا از رنگبندی تیره یا روشن پارچه کجراه استفاده می شود.
شرکتهایی که در فروش عمده پارچه کجراه مخصوص لباس کار فعالیت می کنند، قیمت های ارزان تری را برای نیمسال دوم ارائه داده اند که تاثیری شگرف روی میزان خرید مصرف کنندگان داشته است.

لباس کارهایی را که بصورت ست و بیشتر در مدلهای سرهم یا شلوار و کاپشن تولید می شوند، حتما دیده اید. این لباسها از 
پارچه های کجراه برای تولید بهره می برند که هم دوام بالایی دارد و هم لطافتش مناسب است. افزایش مصرف لباس کار در کشور ما سبب شده تا میزان خرید پارچه کجراه لباس کار نیز به تبع آن بالا برود؛ لذا شرکتهای عرضه کننده این پارچه ها، سعی دارند  برای حفظ رقابت، قیمت پارچه کجراه را ارزان تر از بقیه ارائه دهند و اینگونه مشتریان را به سمت خویش بکشانند.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان انواع پارچه های کجراه لباس کار و کجراه مانتو و شلواری فرم مدارسی می باشد که تمامی پارچه ها با قیمت کارخانه به دست مشتری واقعی می رساند.
از طریق کانال تلگرام ما با این پارچه ها و رنگبندی آنها بیشتر آشنا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما