قیمت استثنایی فروش انواع پارچه کیلویی

قیمت استثنایی برای فروش انواع پارچه کیلویی از جمله محصولاتی مانند جاجیم را سراغ دارید که برای هر طاقه 12 کیلویی بهترین نرخ را جهت خرید به دست آورید؟
پارچه های کیلویی انواع مختلفی دارند که گاهی شامل مدل های مختلف کشی از جمله ریون، ونیز، برمان یا دورس و دیور می شوند و گاهی نیز بعضی از پارچه ها مانند جاجیم یا لیلی که طاقه هایش را به وزن می فروشند نیز شامل می شود زیرا تراکم و کیفیت پارچه جاجیم یا لیلی با وزن طاقه آن مشخص می شود و همچنین نخی که در بافت به کار رفته است.

بهترین و مرغوب ترین مدل پارچه جاجیم صادراتی مناسب برای اروپا هر طاقه وزنی معادل 12 کیلو داشته که با انواع مدل های مختلف و قیمت استثنایی به مشتریان ارائه خواهد شد.

عزیزانی که به دنبال تهیه پارچه سنتی جاجیم با مدل های مختلف هستند می توانند هم اکنون از طریق سایت و کانال تلگرام سپاهان پارچه اصفهان که لینک آن در بالای همین صفحه قرار دارد با ما ارتباط برقرار نمایند.
خریداران از این مرکز همیشه جزو مشتریان دائمی شده اند زیرا از ابتدای پروسه خرید با صداقت در گفتار و کردار فروشنده گان این مرکز مواجه شده و تمامی پارچه ها به همتن صورتی که خریدار سفارش می دهد به وی تحویل می گردد و از همه مهمتر با توجه به قیمت این پارچه ها به سودآوری بالایی دست پیدا می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما