قیمت انواع پارچه ترگال فدک

آیا می دانید که کارخانه نساجی فدک اصفهان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع پارچه ترگال در کشور است که منسوجات خود را با قیمت مناسب از طریق نمایندگی های فروش عرضه می کند؟
قدمت برخی از کارخونه های نساجی در اصفهان که بیشترین تعداد واحد نساجی رو داره به بیش از 50 سال می رسه که نشون دهنده کیفیت بالا و جنس بسیار خوب تولیدات این کارخونه ها هست.
کارخانه نساجی فدک یکی از این قدیمی های بزرگ اصفهان هست که در زمینه تولید و بافت و تکمیل انواع پارچه ترگال ساده و کجراه و منسوجات دیگه فعالیت می کنه. تنوع رنگبندی پارچه ترگال فدک بسیار زیاد است به طوری که بیشترین رنگبندی رو در میان کارخونه های دیگه در کشور رو داره.
قیمت پارچه ترگال فدک که از طریق نمایندگی های فروش کارخونه عرضه میشن دقیقا قیمت مصوب نساجی هست که در متراز های مختلف به صورت عمده و عدلی به خریداران فروخته می شن.
اگر شما هم یکی از متقاضیان خرید عمده پارچه ترگال فدک هستید و کالیته رنگبندی رو در اختیار ندارید می تونید از طریق گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به عنوان نمایندگی فروش منسوجات فدک اقدام کنید. کارشناسان فروش ما شما رو در این امر یاری می کنن تا با کمترین هزینه اضافی نسبت به خرید اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما