قیمت انواع پارچه ترگال مخصوص فرم مدارس

آیا برای دوخت انواع لباس فرم مدارس شهر خود به دنبال پارچه ترگال با قیمت مناسب هستید؟ چقدر در مورد اهمیت و ارجعیت جنس بر نرخ پارچه اطلاعات دارید؟ منسوجات مخصوص این کار کدامند؟
صاحبان تولیدی های پوشاک با تجربه بالا به خوبی به این موضوع واقف هستند که پارچه های مخصوص دوخت لباس فرم مدارس دارای اهمیت بسیار بالایی هستند و برای انتخاب پارچه مخصوص این کار نبایستی به منسوجات با قیمت پایین دل بست زیرا پارچه ارزان و خرید و دوخت لباس فرم مدارس با آن برابر است با از دست دادن اعتماد مدارس و اولیای دانش آموزان و از دست دادن سفارشات برای سال های آینده و متحمل شدن خسارات بعدی.
شاید از خود بپرسید که چرا؟ دلیل این موضوع آن است که پارچه هایی که با آن لباس فرم مدارس دوخته می شوند و دانش آموزان حداقل 9 ماه از سال قرار است آن را بپوشند و هفته ای دو یا سه بار بشورند و اتوکشی کنند اگر جنس ضعیف و قیمتی پایین داشته باشد حداکثر 2 ماه بیشتر دوام نمی آورند و بعد از آن به پارچه های کهنه و بدون استفاده تبدیل می گردند از این رو هرگز ببه هیچ تولیدی پیشنهاد نمی کنیم که به دنبال پارچه های غیر برند و ارزان قیمت برای این کار باشند بلکه از پارچه های برند و شناخته شده ای که مخصوص دوخت لباس فرم مدارس تولید شده اند استفاده کنند. پارچه های ترگال ساده و کجراه معروف ترین منسوجات برای این کار هستند.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان ضمن تولید و بافت انواع پارچه انواع پارچه های ترگال ساده، ترگال کجراه، چهارخانه، خرج کاری، فاستونی جات و پیراهنی های برند و معروف بافت اصفهان را به صورت عمده و با قیمت مصوب کارخانه و بدون هیچ واسطه و دلال بازی به دست مصرف کنندگان واقعی یعنی تولیدی های پوشاک مدارسی می رساند تا با تضمینی که بر کیفیت و جنس و رنگ پارچه به شما می دهیم با خیالی آسوده اقدام به دوخت لباس های فرم مدارس خود نمایید.
سفارش به صورت حضوری و غیر حضوری و ارسال از طریق دفاتر باربری با کمترین هزینه صورت می گیرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن رنگبندی و مشخصات پارچه ها از طریق کانال تلگرام ما که بالای همین صفحه آدرس آن معرفی شده اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما