قیمت انواع پارچه ملحفه ای گلدار ماهواره

تنها در نمایندگی فروش و دفتر کارخانه نساجی ماهواره قیمت عرضه انواع پارچه ملحفه ای گلدار برابر با قیمت واقعی می باشد.
قیمت انواع پارچه ملحفه ای گلدار ماهواره بر اساس عرض و وزن و همچنین کارخانه بافنده آن که برند باشد یا خیر متفاوت است.

این روز ها با گشت و گذار در بازار های فروش پارچه با انواع مختلف از اسامی و مارک های متنوعی که بر روی پارچه های ملحفه ای گذاشته اند مواجه می شویم.

تنوع جنس و رنگ و طرح آنقدر زیاد شده که برخی مواقع مشتری در انتخاب و خرید دشار مشکل می شود و با شک و تردید منسوجات خود را خریداری می کند.

بهترین پارچه ملحفه ای ها کار اصفهان است و نساجی های این شهر پیشرو در بافت و تکمیل نمونه های مختلف از این پارچه ها هستند. برند های مشهوری مانند نگین، طوبی، گلچهر، کاشان، پلاریس و فدک تعدادی از این مارک های شناخته شده هستند که برای بیشتر خریداران عمده این اسامی آشنا است. اما مارک ماهواره به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب و چاپ طرح های متنوع زیبا بر روی ملحفه های این کارخانه حرف اول را می زند.

قیمت پارچه ملحفه ای ماهواره بر اساس وزن و عرض پارچه، رنگ و طرح آن و همچنین سابقه کارخانه بافنده آن متغیر است.

اگز شما عزیزان جزو کسانی هستید که قصد خرید عمده پارچه ملحفه ای را دارید و در انتخاب نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید می توانید از طریق این مرکز در اصفهان اقدام کرده و سپس با خیالی آسوده اقدام به خرید از همین فروشگاه کنید تا ما به عنوان نمایندگی بسیاری از این نساجی ها بدون هزینه اضافی و با قیمت درب کارخانه منسوجات ملحفه ای ماهواره گلدار مورد نیاز شما را در شهرتان تحویل دهیم. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما