قیمت انواع پارچه کجراه مانتویی

قیمت انواع پارچه کجراه مانتویی و لباسکاری با توجه به نوع الیاف و وزن و عرض منسوجات متفاوت بوده و بهترین ها را تنها در اصفهان می توان یافت.
پارچه کجراه را معمولا از الیاف فلامتی و ویسکوزی و پنبه ای و یا ترکیبی از این الیاف می بافند و کاربرد هر یک از این پارچه های کجراه بافته شده متفاوت بوده و بایستی با توجه به محل مصرف نمونه های مناسب را انتخاب نمود.
پارچه کجراه فلامنت در فلامنتی ارزان ترین نوع این پارچه و پارچه کجراه پنبه ای که به پارچه کتان کجراه نیز معروف است از گران ترین نوع کجراه است که بیشتر برای دوخت لباسکار های شرکت نفت و پتروشیمی کاربرد دارد. نمونه پلی استر ویسکوزی کجراه از معمولی ترین و پر مصرف ترین این پارچه می باشد که مانتو فرم مدارس و لباسکار های مختلف را از آن می دوزند. اصفهان مرکز تولید و تکمیل انواع پارچه کجراه در ایران است.
اگر قصد خرید انواع این پارچه های کجراه را دارید در شرکت سپاهان پارچه اصفهان می توانید نمونه های مختلف از آن را مشاهده و با توجه به نوع نیاز نمونه مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. قیمت های این شرکت همه کارخانه ای بوده و ارسال به تمام نقاط کشور از طریق باربری ها انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما