قیمت جدیدترین پارچه مانتویی ترگال خالدار

در برخی از فروشگاه های بزرگ جدیدترین پارچه ترگال خالدار درشت و ریز با چاپ بسیار عالی با قیمت مناسب به صورت عمده عرضه شده است.
آیا می دانید قیمت جدیدترین پارچه مانتویی جنس ترگال که مدل خالدار باشد و بیشتر در حوزه پوشاک و تونیک به کار برود به چه صورتی است و کدام یک از تولیدکنندگان تکمیلش را انجام می دهند؟

پارچه ترگال مانتویی یکی از پرمصرف ترین پارچه های حوزه پوشاک زنانه است که سالیانه بالغ بر چندین میلیون متر از آن تولید و برای مصارف مدرسه ای به دست تولیدکننده مانتو رسیده و به بازار جهت خرید مشتری نهایی عرضه می شود.

اما مدل خالدار آن دیگر ربطی به فصل مدارس و یا دانش آموزان ندارد بلکه بیشتر اسپرت بوده و برای خانم های بالای 25 سال مناسب بوده و یا به درد تونیک دخترانه خواهد خورد که با چاپ خال ها را بر روی پارچه اعمال می نمایند اما هر شرکتی این فرآیند را به عهده نگرفته و به صورت مناسب انجامش نمی دهد زیرا باید بعد از رنگرزی فرآیند چاپ انجام شود و خال هایش نیز به وسیله کشیدن پارچه بر روی هم یا استفاده مصرف کننده از بین نرود و ثبات داشته باشد.
پارچه های ترگال خالدار به دو صورت خالدار ریز و درشت بر روی پارچه خام چاپ زده می شود و کارخانه نساجی سپاهان اصفهان یکی از تولید کنندگان این منسوجات می باشد.
قیمت فروش جدیدترین پارچه های ترگال خالدار نسبت به وزن و زیر دست پارچه در این مرکز بسیار مناسب بوده و می توان آن را در طاقه های 30 متری نیز خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما