قیمت خرید انواع پارچه بیمارستانی

بهترین قیمت برای خرید انواع پارچه بیمارستانی اعم از تترون، فلامنت و ترگال به صورت عمده در برخی از مراکز عرضه کننده بزرگ بوده و بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه هاست.
در تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی که زیر نظر وزارت درمان فعالیت می کنن از پارچه های خاصی برای دوخت البسه بیماران و پرسنل بهره می گیرن. این پارچه ها عمدتا از جنس های تترون، فلامنت در فلامنت، فلامنت در پنبه، ترگال ساده و یا کجراه هستند که با توجه به میزان هزینه ای که قرار است یک بیمارستان برای البسه های مورد نیازش انجام بده از هر یک از این پارچه ها استفاده میشه.
اگر بخواهیم دقیق تر به پارچه بیمارستانی بپردازیم باید بگیم که هر کدوم از این پارچه هایی که اسمشون رو بردیم خودشون به انواع مختلف دیگه تقسیم بندی میشن که این تقسیم بندی بر اساس یک سری آیتم هایی مثل وزن پارچه، تراکم بافت پارچه، عرض پارچه، نوع الیاف بکار برده شده در بافت پارچه هست که همین موضوع علت اصلی اختلاف قیمت ها در عرضه به مشتری میشن.
هیچگاه وقتی از پشت تلفن قیمت یک پارچه بیمارستانی رو می گیرید زود در مورد گران و یا ارزان بودن اون قضاوت نکنید زیرا همونطور که گفتیم تمامی این عوامل ممکن هست در این قیمت دخیل باشن پس بهترین راهکار برای قضاوت در مورد قیمت گرفتن نمونه پارچه از فروشنده هست تا راحت بتونید تصمیم بگیرید و انتخاب خوبی رو داشته باشید.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به عنوان مرکز فروش و عرضه انواع پارچه های بیمارستانی مورد نیاز مراکز درمانی در کشور با استفاده از پتانسیل های موجود خودش تونسته تا نمونه های مختلف از این منسوجات رو با توجه به میزان هزینه تولیدی ها و بیمارستان ها برای خرید، تولید و با بهترین قیمت در اختیار متقاضیان محترم بذاره.
اگر قصد شرکت در مناقصه های بیمارستان رو دارید و یا اینکه مناقصه ای رو برنده شدید و الان وقت خرید پارچه هاتون رسیده می تونید از طریق این مرکز حتی به صورت غیر حضوری نسبت به تهیه منسوجات مورد نیازتون با خیال راحت اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما