قیمت خرید انواع پارچه متقال ارزان

خرید عمده انواع پارچه متقال ارزان قیمت و با کیفیت که مورد استفاده دوخت تشک و لحاف و یا برای کیسه و گونی باشد تنها از طریق دفتر نساجی سپاهان اصفهان انجام می گیرد.
قیمت خرید و فروش پارچه متقال ارزان ساده و پر دار در عرض های مختلف مثل ٩٠ سانت و ١/٥ و ٢ متر را می توان از نمایندگی پخش پرشین دریافت کرد تا بازاری با نرخ واقعی داشته باشیم.

تهیه پارچه متقال توسط تولیدی ها و دوزنده های سراسر کشور برای مصارف مختلف صورت می گیرد که عرضه آن از دفتر فروش هایی به نحوی مقتضی انجام می گیرد.

بازار فروش اینترنتی این پارچه جدیدا رونق خوبی پیدا کرده و در راستای اهداف تجارت الکترونیک مردم نیز تمایل خوبی نشان داه اند.

ارزان قیمت ترین متقال ساده و پر دار را می توان از شهر های نساجی مثل اصفهان، تهران، مشهد، یزد و قزوین پیدا کرد. کارخانه تولید این پارچه، عرض های مختلفی را ارائه می دهد تا تناسب بین مصرف با ضایعات پارچه باشد.

برای خرید پارچه متقال با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین و یا مراکز معتبر عرضه و توزیع اقدام کنید تا بهترین ها را در به شما ارائه دهند.

در دفتر فروش کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان عدل بندی طاقه ها توسط خود این مجموعه صورت می گیرد و در کمتر از دو ساعت سفارش مشتری روانه باربری یا ترمینال های اتوبوسرانی می شود.
انواع پارچه متقال عریض 2 متری و 3 متری و همچنین انواع متقال سنگین پر گیر و ضخیم و متقال های گونی برنجی با قیمت مناسب و ارزان در این فروشگاه عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما