قیمت خرید فروش انواع پارچه تترون ارزان

در بازار های بزرگ پارچه انواع تترون با قیمت های ارزان و شاید به نظر برخی ها گران خرید و فروش می گردد.
در هر بازار قیمت خرید فروش انواع پارچه تترون ارزان تفاوت دارد که نشان از نبود مدیریت در بازار پارچه ایران است. با کارخانه های پارچه تترون اشنا هستید؟

پارچه تترون انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد و با توجه به الگوی دوخت در عرض های مختلف طاقه پیچی می شود.

درای مثال برای دوخت مقنعه از تترون عرض ٩٠ سانتی و برای پیراهن معمولا از پارچه تترون عرض ١/٥ متراستفاده می شود.

بعد از این دو عرض، پارچه تترون با عرض ٣ متر بیشترین مصرف و خواهان را دارد و پس از ان به ترتیب عرض های ٢ متر و ١٨٠ سانتی متری.

کارخانه های عرضه کننده پارچه تترون اکثرا در اصفهان فعالیت می کنند و پس از در شهر های یزد و مشهد و تهران در حال فعالیت می باشند.

کارخانجات بروجرد، درنا، پارس، زرین تکس، گلستان، سپیدار، شایسته، امید، گلدن لایف، عالیات، عمید، کاشان، ایلیا و غیره از بهترین های این حوزه هستند.

پارچه تترون ارزان همان پارچه تترون با قیمت کارخانه می باشد پس توجه کنید تا با نرخ واقعی این پارچه را خرید نمایید و بعد از مطمئن باشید پارچه تترون را با قیمت ارزان خرید کرده اید.

برای لباس فرم بیمار و بیمارستانی، مقنعه پرسنل، پیراهن، رو تختی یا ملحفه اگر به پارچه های تترون ارزان نیاز دارید با مشاوره فروش تماس داشته باشید تا در خرید عمده پارچه تترون اگاهانه قدم بردارید.
بهترین پارچه های تترون در شهر اصفهان تولید و در رنگ های متنوع و سفید توسط برند های مختلف و قیمت های گوناگون به بازار عرضه و خرید و فروش می شود. با معتبر ترین برند های پارچه تترون آشنا هستید؟

در هر حرفه و شغلی داشتن اطلاعات کافی و به روز باعث می شود علاوه بر فعالیت تخصصی در آن شغل، محصولات فروشگاه و تولیدی خود را مطابق با نیاز بازار عرضه نمود.

از معتبرترین برند های فعال در تولید پارچه تترون می توان تترون بروجرد، درنا، سهند، عمید، پلوتون را نام برد که از کیفیت بالایی در جنس پارچه و رنگ برخوردار می باشند. پارچه تترون را باید مطابق با مصرفی که دارید در رنگ بندی و عرض مناسب انتخاب نمایید. برای مثال در دوخت مقنعه تترون با عرض 90 و برای دوخت پیراهن تترون با عرض 150 بسیار کاربردی می باشد.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، پارچه تترون مصارف دیگری از جمله دوخت ملحفه در رنگ های روشن و سفید در هتل ها، بیمارستان ها، مسافرخانه ها و غیره استفاده می شود.
از طریق تماس با مشاوران فروش در دفتر نساجی سپاهان پارچه اصفهان به صورت تلگرامی و یا تماس تلفنی می توانید با توجه به محل مصرف این پارچه های تترون نمونه های مناسبی را تهیه کنید.
کار ما بافت و تکمیل انواع پارچه تترون و عرضه با بهترین قیمت به مشتریان خود از سراسر کشور می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما