قیمت خرید پارچه بیمارستانی

قیمت خرید عمده انواع پارچه بیمارستانی مانند تترون، فلامنت، ترگال و اسپان باند برای افرادی که در مناقصات برنده شده اند و قصد تهیه منسوجات را دارند بسیار با اهمیت می باشد.
اهمیت این موضوع از آنجاست که متراژ ها بالا بوده و حتی یک قیمت اندک ارزان تر هم می تواند در کل مبلغ زیادی شود از این رو افرادی که می خواهند وارد مناقصه بیمارستان شوند و یا آنهایی که مناقصه را برنده شده اند همیشه برایشان مهم است که از یک فروشگاه و یا دفتر فروش کارخانه نساجی خرید کنند که از نظر قیمت خیالشان آسوده باشد.
البته موضوع قیمت را نباید فدای کیفیت و جنس پارچه کرد زیرا در بازار پارچه تنوع جنس بسیار زیاد است و یک پارچه بیمارستانی مثلا تترون و یا فلامنت را با الیاف مختلفی می توان بافت و در تراکم های مختلفی این پارچه ها تولید می شوند که می توانند از کیفیت بکاهند و مشتری همیشه باید حواسش به این موضوع باشد و گول قیمت ارزان یک پارچه را نخورد.
به قول قدیمی ها که می گویند هیچ ارزانی به علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت.
پیشنهاد ما به شما عزیانی که قصد خرید عمده نمونه های مختلف از منسوجات بیمارستانی اعم از ترگال، تترون، اسپان باند، فلامنت و انواع پارچه های ضدآب ژاول را دارید گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان است. این مرکز هم بافنده این پارچه هاست و هم نمایندگی پخش برند های معروف اصفهان که تمامی منسوجات با قیمت کارخانه و به صورت عمده و عدلی عرضه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما