قیمت روز انواع پارچه بیمارستانی یکبار مصرف

قیمت روز انواع پارچه های بیمارستانی یکبار مصرف اسپان باند و فلامنت رنگی بر اساس وزن و گرماژ آن را از کدام مرکز فروش بایستی استعلام کرد؟
چگونه می توان اطلاع دقیقی از نرخ محصولات کارخانجات نساجی پیدا کرد؟ دفتر فروش سپاهان پارچه اصفهان قیمت روز انواع پارچه از جمله یکبار مصرف بیمارستانی را مشخص نموده و عرضه می کند.

به دلیل شستشوی مداوم و وقت گیر البسه بیمار، بسیاری از مراکز بهداشتی و بیمارستان تصمیم به دوخت البسه با پارچه های یکبار مصرف اسپان باند و فلامنت نموده اند.

استفاده از پارچه بیمارستانی یکبار مصرف بسیاری از هزینه های اضافی را کاهش داده و مسئولین بیمارستان دیگر دغدغه رعایت بهداشت و شستشو البسه کارکنان و بیماران را ندارند.

گرماژ پارچه اسپان باند بیمارستانی در قیمت آن تاثیر گذار بوده و با توجه به وزن پارچه کاربرد گوناگونی نیز دارد. قیمت روز منسوجات یکبار مصرف در بازار های سراسر کشور متفاوت بوده و به روز نمی باشند. 

دفتر فروش بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان حهت یکسان نمودن قیمت منسوجات بیمارستانی همچون پارچه یکبار مصرف، کلیه تولیدات کارخانجات را به نرخ تولید به تمام نقاط کشور توزیع می کند.
اگر متقاضی خرید عمده انواع پارچه های یکبار مصرف و دیگر منسوجات بیمارستانی مانند تترون، ترگال، فلامنت فلامنت، پنبه ای، عروسکی و … هستید با ما در این مرکز تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما