قیمت روز انواع پارچه بیمارستانی

برای آگاهی از قیمت روز انواع پارچه های بیمارستانی و محل فروش عمده این منسوجات با قیمت کارخانه با سپاهان پارچه همراه شوید.
آیا با پارچه های بیمارستانی شناخت کامل دارید؟ آیا از قیمت روز پارچه های بیمارستانی از جمله تترون، فلامنت و اسپان باند مطلع هستید؟

بسیاری از پارچه های پر مصرف موجود در بازار در بخش های مختلف بیمارستان نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد، اما تفاوت پارچه های بیمارستانی در رنگ و گرماژ آن پارچه ها می باشد.

برای مثال پارچه های تترون، فلامنت، اسپان باند، و ترگال جز جدا ناپذیر در تولید البسه بیمارستانی می باشند و در دوخت لباس پرسنل بیمارستان، بیماران، رو تختی، پرده، لباس فرم پزشکان و حتی در بخش جراحی نیز نقش به سزایی دارند. 

پارچه های تترون عموما برای دوخت لباس بیماران به رنگ های آبی و صورتی با گرماژ 150 تا 175 انتخاب شده و علاوه بر این برای دوخت ملحفه و رو تختی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه های اسپان باند که به عنوان پارچه های یک بار مصرف نیز شناخته می شوند برای بخش هایی که امکان انتقال عفونت از طریف منسوجات وجود دارد از پارچه های یک بار مصرف استفاده می کنند.

اگر به تازگی وارد این حرفه شده اید و یا قصد دارید کسب و کار خود را رونق دهید و به مشاوره تخصصی در زمینه منسوجات بیمارستانی نیازمندید، می توانید به کمک مشاوران فروش سپاهان پارچه اصفهان بهترین انتخاب را داشته باشید.
شما تمامی پارچه های بیمارستانی را یکجا در این فروشگاه می توانید با کیفیت بالا و قیمت مناسب پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما