قیمت روز انواع پارچه پیراهنی

آیا می دانید بهترین قیمت روز انواع پارچه پیراهنی ساده و چهارخانه به صورت عمده چقدر است؟ و مناسب ترین مرکز فروش این منسوجات کجاست؟
تولیدی های پوشاکی که کار دوخت و دوز انواع پیراهنی های مردانه و زنانه را انجام می دهند به خوبی خبر دارند که پارچه پیراهنی دارای تنوع زیادی هست مخصوصا اینکه در سال های اخیر با ورود بیش از حد پارچه های پیراهنی خارجی مخصوصا چینی به بازار های بزرگ کشور این تنوع چندین برابر هم شده. ما الان هیچ بحثی بر سر پارچه های خارجی نداریم چون همه می دونیم که منسوجات خارجی هیچ وقت کیفیت و دوام پارچه ایرانی رو ندارن پس در موردش هیچ صحبتی نمی کنیم.
و اما پارچه پیراهنی ایرانی که بهترین نوعش هم بافت کارخونه های نساجی اصفهان و یزد هستند دارای نمونه های مختلفی از نظر ترکیب الیاف تار و پود و از نظر تراکم هستند. بهترین جنس از پارچه پیراهنی تترون پنبه ای با درصد الیاف پنبه ای بالا و یا تترون های پلی استر ویسکوز با تکمیل عالی هستند. شاید بپرسید چرا تکمیل عالی؟ باید این رو بدونید که 70 درصد از کیفیت پارچه پیراهنی مربوط به درجه کیفی تکمیل آن بعد از بافت هست که یک تکمیل خوب می تونه پارچه زبر و خشن رو به پارچه بسیار لطیف و با کیفیت تبدیل می کنه.
قیمت گذاری پارچه پیراهنی هم بر اساس چند آیتم که یکیش همین بحث تکمیل هست می باشد که قیمت ها میتونه از حداقل تا حداکثر متغیر بشه. در خرید های عمده هیچوقت گول ظاهر پارچه رو نخورید بلکه وزن پارچه پیراهنی و زیر دست اون خیلی مهم هست. بهترین وزن برای این منسوجات 190 تا 200 گرم در عرض 150 سانت هست. 
اگر شما یکی از متقاضیان خرید عمده انواع پارچه پیراهنی هستید و دوست دارید که از قیمت روز نمونه های مختلف اون باخبر بشید و به راحتی و با خیال آسوده از بین چند نمونه خوب یکی رو انتخاب و اقدام به خرید کنید می تونید از طریق دفتر بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری اقدام کنید. ما امکاناتی رو برای شما سروران گرامی به وجود آوردیم تا با کمترین هزینه اضافی با بهترین قیمت روز نمونه های مختلف از پارچه پیراهنی ساده و یا چهارخونه رو انتخاب و خریداری کنید.
نگران دوری مسافت محل زندگی تون تا اصفهان هم نباشید چون ما از طریق دفاتر باربری از اصفهان به تمام نقاط کشور بارها رو ارسال می کنیم و حتی در خرید های عمده بالاتر از حد مشخص شده کرایه حمل رو هم حساب می کنیم.
پس به سپاهان پارچه اعتماد کنید تا لذت یک خرید راحت رو ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما