قیمت روز پارچه ترگال فدک

آیا از قیمت روز انواع پارچه ترگال نساجی فدک اصفهان آگاهی دارید؟ آیا هدفتان از خرید این منسوجات فقط کیفیت است و یا نرخ آن هم برایتان مهم است؟
کارخانجات نساجی فدک اصفهان همیشه زبانزد همه تولیدی های پوشاک و فروشندگان پارچه بوده است. این نساجی با بافت و تکمیل پارچه های ترگال ساده و کجراه و دیگر منسوجات توانسته تا در کیفیت حرف اول را بزند. بیشتر لباس های فرم مدارسی و لباس کار ها از ترگال ساده و یا کجراه فدک دوخته می شوند.
قیمت روز این پارچه ها را بایستی از نمایندگی های اصلی کارخانه جویا شوید. مطلب مهمی که درباره پارچه های ترگال و کجراه فدک باید متذکر شویم این است که مواظب کلاهبرداران باشید زیرا نساجی فدک 3 نوع پارچه ترگال و کجراه با 3 قیمت مختفاوت روانه بازار می کند. اولین نمونه پارچه درجه یک است که از مشخصات آن 3 بانده بودن آن است یعنی علاوه بر ابتدا و انتهای طاقه که باند فدک پیچیده شده است یک باند بیضی شکل نیز وسط طاقه است و از همه مهمتر پلاستیک دور طاقه به صورت پرس و پولوم شده است.
دومین نوع پارچه به نام پارچه فدک 25 درصد است که قیمتش بسیار کمتر از پارچه درجه یک بوده که مشخصات ظاهری ان دو بانده و یا تک بانده بودن است و پلاستیک دور طاقه نیز با دست گره خوره است.
نمونه سوم از این منسوجات به نام پارچه درجه 1/5 فدک است که بدون باند بوده و تنها یک لیبل سفید رنگ کوچک دارد.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه نمایندگی اصلی فروش انواع پارچه ترگال ساده و کجراه فدک در اصفهان است که شما عزیزان با خیالی آسوده می توانید نسبت به تهیه منسوجات فدک مورد نیاز خود از طریق آن اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما