قیمت فروش انواع پارچه ریون رنگی

قیمت فروش انواع پارچه ریون رنگی ساده و طرح دار در برخی از مراکز توزیع عمده اصفهان به دلیل افزایش متقاضی کاهش داشت.
پارچه های ریون ساده و طرح دار رنگی که بیشتر مغازه داران به فروش می رسونن بیشترشون خارجی هستند و کیفیت پارچه ریون خارجی به پای کیفیت جنس و رنگ پارچه ریون ایرانی نمی رسه. بعضی از خریداران پارچه ریون فریفته ظاهر و رنگ های لطیف اجناس خارجی میشن و خرید های خودشون را با تکیه بر قیمت ارزان اون پارچه ها انجام میدن.
پارچه های ریون رنگی ایرانی با داشتن جنس و زیر دست بسیار لطیف و خوب و ثبات رنگ بالا همیشه برای گفتن حرف دارن و هیچوقت ریون خارجی نمی تونه جای ریون تولید داخل رو بگیره.
قیمت پارچه های ریون ایرانی بر اساس جنس، عرض و رنگ پارچه متفاوته و چون فروش عمدشون به صورت کیلویی هست میشه از روی متراژ در یک کیلو گرم پارچه مشخص کرد که جنس ریون نازک و یا ضخیمه مثلا یک پارچه ریون هر کیلوش 3 متر هست و پارچه ریون دیگه ای هر یک کیلوش 2/5 متر هست پس میشه فهمید که پارچه دوم ضخیم تر از پارچه اول هست.
مرکز فروش و گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان عرضه کننده انواع پارچه ریون رنگی ساده و طرح دار هست که انواع نمونه های ایرانی این منسوجات رو با جنس و زیر دست عالی به صورت کیلویی و با بهترین قیمت در بازار به شما سروران گرامی عرضه می کنه.
شما عزیزانی که قصد خرید انواع ریون کریستال، ساده، سوزنی، شنل، زنبوری، جودون و … رو دارید می تونید از طریق این مرکز با قیمت های بسیار مناسب نسبت به سفارش و خرید اقدام کنید. در ماه گذشته به دلیل افزایش متقاضی برای خرید عمده انواع پارچه ریون از مرکز سپاهان پارچه اصفهان، قیمت ها کاهش داشت تا پاسخ مثبتی به خریداران عمده پارچه این مرکز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما