قیمت پارچه مانتویی ترگال رنگی

برای اطلاع از قیمت فروش انواع پارچه ترگال رنگی مانتویی و بیمارستانی روپوشی می توانید از طریق سایت سپاهان پارچه اصفهان اقدام کنید.
قیمت پارچه مانتویی ترگال ساده یا کجراه رنگی که اکثر رنگ های تن آبی، مشکی و قهوه ای به همراه قرمز و سبز مورد نیاز می شود را می توان از دفاتر نمایندگی کارخانه استعلام گرفت.

پارچه ترگال برای مانتو رسمی و فرم بهترین انتخابی است که تولیدکننده پوشاک زنانه برای این کار جدا می کنند.

البته نباید تعداد زیاد برند هایی که این پارچه را ارائه می کنند نادیده گرفت به طوریکه در شهر اصفهان که منبع تولید این پارچه ترگال است بیشتر از 50 برند و اسم حاشیه نویس پارچه معرفی می شود که متاسفانه با کمی به نام شدن و اعتبار پیدا کردن قیمت افزایش خواهد یافت و کیفیت نیز پایین می آید. کارخانه نساجی و دفتر فروش سپاهان پارچه اصفهان یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان پارچه ترگال است که برای دوخت مانتو با قیمت مناسب می توان مرغوبیت بالایی را ارائه کند که البته بعد از چندین سال هنوز هم کیفیت روز اول و بهتر از آن را داشته و روز به روز در پی افزایش مرغوبیت پارچه های خود است و البته قیمت را به ندرت نوسان خواهد داد.
شما مشتریان گرامی از طریق سایت و کانال تلگرام ما که بالای همین صفحه مشاهده می کنید می توانید از رنگبندی و تنوع بالای پارچه ترگال تولیدی ما و قیمت های آنها آشنا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما