مرکز خرید عمده انواع پارچه ایرانی

آیا می دانستید شرکت بازرگانی سپاهان تبدیل به بزرگترین مرکز خرید انواع پارچه ایرانی در این زمینه شده است؟

پارچه های ایرانی منظور کار هایی است که در کشور خودمان تولید می شود و خوشبختانه در زمینه نساجی و پارچه و همچنین پوشاک توانسته ایم یکی از طلایه داران بازار جهانی باشیم به طوری که برای امر صادرات نیز بسیاری از مدل های پارچه داوطلب شده و بازار بسیار داغی نیز در اروپا و خصوصا کشور های عربی حاشیه خلیج فارس داشته باشند.

پارچه نخی:

پارچه های نخی که بیشتر به اسم کودری شناخته می شوند یا کار های تمام نخی که برای پیراهن، تونیک و مانتوی زنانه استقبال بسیار زیادی در بازار دارد.

با عرض 90، 130 و 150 در یزد تولید شده و اکثر تولیدکنندگان این شهر کار خام را به بازار تهران و تجارش می فروشند، آن ها نیز به اسم برند و شرکت خود در شهرستان ها پخش می کنند.

در مناطق غربی نمونه کار های خارجی آن با عرض های 130 و 150 نیز به وفور یافت می شود، کافیست در مغازه های شهر هایی همچون جوانرود، کامیاران، مریوان و بانه چرخی بزنید تا متوجه شوید که کیفیت های متفاوت پارچه های نخی خارجی را می توانید با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

اما کیفیت پارچه نخی ایرانی چیز دیگری است و میزان آبرفت و همچنین چروک شدن را تا آنجایی که ممکن بوده باشد معمولا در ایران به حداقل می رسانند و مطابق با سلیقه داخلی کشور تولید می نمایند.

در زیر چند نمونه از پارچه های نخی ما را مشاهده کرده و سبک و سیاق نمونه مدل های خط تولید ما را متوجه خواهید شد.

پارچه کشی :
پارچه هایی که قابل ارتجاعی داشته باشند و در طول یا عرض کش بیایند از جمله محصولات ریون، غواصی، تریکو یا حتی کار های دیگری که کمی خاصیت کشی پیدا کرده باشند مانند پارچه های مانتویی از جمله لی، بنگال و کتان کش تماما در بین دسته بندی های پارچه کشی قرار می گیرند و اکثرا عرض 120 یا نهایتا 150 خواهند داشت.

خرید و فروش این پارچه ها به شکل کیلویی انجام می شود، زیرا در متر کردن آن ممکن است به خاطر کش آمدن کار کم و زیاد شود و از لحاظ شرعی معامله دچار مشکل گردد.

معمولا پارچه های کشی خود را به صورت ضایعاتی و تیکه ای نیز در بسته بندی های از قبل آماده شده نیز آماده کرده و انواع آن را با زیرقیمت بازار به فروش می رسانیم.
البته سایر پارچه ها نیز از جمله کار های پیراهنی، فاستوین و انواع مجصولات دیگر از جمله پارچه ملحفه ای یا لباس کاری نیز هر کدام جزو تقسیم بندی خاصی از پارچه قرار می گیرند که ان شالله در متن های آتی به معرفی آن ها و مشخصاتش به شما خواهیم پرداخت.اگر به عنوان یک بنکدار یا  تولیدکننده پوشاک قصد دارید تا پارچه های مورد نیازتان را بدون واسطه و با نرخ اصلی نساجی و کارخانه تهیه کنید چرا با شرکت های بازرگانی بافنده یا نماینده کارخانجات ارتباط برقرار نمی کنید و به فکر افزایش اعتبارتان برای این مراکز نمی افتید؟

ما خوشحال می شویم فرصت این را داشته باشیم تا بحث تامین پارچه مورد نیاز شما را با نرخ های مقطوع در بازار به دست آورده و در عمل و هنگام معاملات تفاوت مان را با بقیه رقبا به شما عزیزان اثبات نماییم.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه ضمن تولید و بافت انواع پارچه و قبول انواع سفارشات بافت، تمامی محصولات خود را با قیمت کارخانه و بدون هیچ واسطه ای به شما عزیزان تقدیم می دارد.
شما از طریق آدرس تلگرام ما که بالای همین صفحه است با ما ارتباط بگیرید و از انواع پارچه های ما اطلاع کسب نمایید.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما