مرکز خرید پارچه بیمارستانی

فروش فوق العاده انواع پارچه بیمارستانی تترون، فلامنت ساده و فلامنت پنبه، ترگال و ضد آب ژاول در مرکز خرید بزرگ سپاهان اصفهان آغاز شد.
همه روزه تعداد زیادی از صاحبان تولیدی های مختلف از سراسر کشور برای تهیه انواع پارچه های بیمارستانی به مراکز فروش این منسوجات مراجعه حضوری دارند و یا اینکه از طریق تلفن نسبت به گرفتن قیمت اقدام می کنند. 
همان طور که می دانید بیشتر پارچه های بیمارستانی شامل چند نمونه بیشتر نیستند که اکثر لباس های این مراکز را از این منسوجات می دوزند. تترون ساده و طرح دار، فلامنت در فلامنت ساده و چهارخانه، فلامنت پنبه ساده و طرح دار و همچنین ترگال از جمله این منسوجات هستند که بیشتر در رنگ های آبی و صورتی و گاها رنگ های دیگری همچون سبز مغز پسته ای و یا سبز سیر و … تکمیل می شوند.
خریداران همیشه بایستی برای خرید به نکات ریز و مهمی توجه کنند که از اصلی ترین این نکات بدن نما نبودن پارچه ها می باشد که عدم توجه به این نکته باعث برگشت خوردن لباس های دوخته شده از طرف بیمارستان می گردد.
شرکت بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به عنوان یکی از مرکز خرید های فعال در عرضه و تولید انواع پارچه، توانسته تا با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های بافندگی و تکمیل نمونه های خوبی از این پارچه ها را با قیمتی فوق العاده مناسب به فروش برساند و این آغاز یک راه طولانی برای عرضه انواع پارچه بیمارستانی به شما عزیزان می باشد.
از این فرصت استثنایی نهایت بهره را ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما