مرکز عرضه مستقیم پارچه تترون لباس بیمارستانی

سپاهان نام مرکز عرضه مستقیم پارچه تترون لباس بیمارستانی در اصفهان است که تمامی منسوجات مربوط به مراکز درمانی را با بهترین قیمت عرضه می کند.
تولید و عرضه مستقیم انواع پارچه تترون، فلامنت، اسپان و ترگال مخصوص دوخت لباس بیمارستانی از طریق مرکز فروش و نمایندگی های کارخانجات نساجی در حال انجام است.

دوخت و تهیه لباس های بیمارستانی با چندین پارچه خاص که از نظر بافت و جنس و هم از لحاظ رنگ خاص هستند صورت می گیرد. تولیدی هایی که کار دوخت این البسه را انجام می دهند به خوبی می دانند که برای هر قسمت از بیمارستان و مراکز درمانی از چه پارچه ای بایستی استفاده کنند.

منسوجاتی همچون تترون و فلامنت در فلامنت و یا فلامنت پنبه که بیشتر برای دوخت لباس های بیماران و رو تختی و رو بالشتی استفاده می شود معمولا با رنگ های آبی و صورتی تکمیل می شوند.

از پارچه های ترگال ساده و کجراه نیز بیشتر برای دوخت لباس پرسنل بهره می برند و از پارچه و منسوجات اسپان باند با گرماژ های خاص برای دوخت لباس های اتاق عمل و بخش های ویژه استفاده می کنند.

مرکز فروش پارچه ایران در اصفهان به عنوان یکی از بافندگان و تکمیل کنندگان انواع پارچه بیمارستانی تمامی منسوجات مورد نیاز این مراکز را تولید و به صورت مستقیم از درب کارخانه با قیمت مشخص و دست اول به دست تولیدی های مختلف در سراسر کشور می رساند.

شما عزیزان هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می توانید با صرف کمترین هزینه اضافی و با خیالی آسوده از طریق این مرکز عرضه کننده نسبت به تهیه پارچه های مورد نیاز خود اقدام نمایید.

تامین بخش زیادی از پارچه های مورد استفاده در بیمارستان های مختلف کشور طی سال های گذشته کارنامه و افتخار خوبی برای این مرکز می باشد.
کارخانه نساجی سپاهان پارچه اصفهان با تولید و تکمیل پارچه و منسوجات بیمارستانی مختلف از جمله تترون، فلامنت در فلامنت، فلامنت پنبه، ترگال ساده سفید و الوان، پارچه های ضد آب ژاول و … و عرضه مستقیم با قیمت کارخانه ای به متقاضیان عزیز توانسته است گامی بلند در جهت کاهشش هزینه های خرید مشتریان خود بردارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما