مرکز فروش انواع پارچه ترگال تک

آیا می دانید در سال جاری بیشترین فروش انواع پارچه ترگال در کشور از طریق مرکز و نمایندگی منسوجات تک اصفهان بوده است؟
پارچه ترگال به خودی خود همیشه در ردیف پر فروش های بازار پارچه بوده و هست چون ترگال مزایای زیادی داره که باعث شده از اون در صنایع مختلف و مرتبط با خیاطی و دوخت و دوز البسه استفاده زیادی بشه.
بهترین پارچه ترگال از نظر بافت و ثبات رنگ رو کارخونه های نساجی اصفهان تولید و تکمیل می کنن که برخی از مارک های خیلی معروف مانند فدک، تک، مهنام، زرین پود و … جزو همین برند ها هستند.
کارخونه نساجی تک اصفهان با بهره گیری از بهترین دستگاه های بافت و تکمیل یکی از موفق ترین برند ها در چند سال اخیر بوده که متراژ های زیادی رو در طول سال به مشتریان پارچه ترگال عرضه می کنه.
در سال جاری طبق آمار های فروش بیشترین فروش رو همین کارخونه تک کرده که مشتریان و خریداران زیادی از طریق دفاتر و نمایندگی های مختلف در کشور تونستند که پارچه های با کیفیت ترگال با برند تک رو خریداری و مصرف کنند.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان نیز به عنوان مرکز و نمایندگی اصلی پارچه و منسوجات تولیدی کارخانه تک، یکی از مراکزی هست که شما عزیزان می تونید با کمترین هزینه و بدون نیاز به سفر به اصفهان و به صورت تلفنی از طریق اون اقدام به خرید این پارچه ها کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما