مرکز فروش انواع پارچه متقال کیسه برنجی

شالی کاران و تاجران برنج اگر به دنبال یک مرکز فروش انواع پارچه های متقال کیسه برنجی هستید به شما دفتر کارخانه نساجی سپاهان را پیشنهاد می کنیم.
انواع پارچه های متقال کیسه برنجی در عرض 1 متر و 125 گرم وزن با قیمت بسیار ارزان و کیفیت عالی، در این مرکز پخش و توزیع می شود. هر متر پارچه سه کیسه برنج را تحویل شما می دهد.

پارچه های متقال مصارف مختلفی دارد که یکی از آنها برای دوخت و تولید کیسه های برنجی می باشد.

در مرکز های فروش عدلی پارچه، متقال با عرض های مختلف از جمله 105 سانت و گرماژ 100 گرم عرضه و پخش می شوند.

از قیمت عمده پارچه متقال برای کیسه برنج اطلاع دارید؟

برای کیسه های برنجی، از پارچه های فلامنتی و فلامنت پلی استر نیز استفاده می شود که قطعا هر دو این پارچه، از استحکام خوبی برای حمل و پخش محصولات با وزنهای بالا برخوردارند. این پارچه برای کیسه های 10 کیلویی مناسب است.

مشتریان عزیزی که درخواست خرید پارچه های متقال جهت دوخت کیسه های برنجی کوچک و بزرگ در سراسر ایران را دارند، کافیست سری به مرکزهای خرید و پخش عدلی منسوجات بزنید.

قطعا مصرف پارچه های کیسه ای در مناطق شمالی که تولید محصولاتی مانند برنج بیشتر می باشد، بالا بوده و در تیراژ انبوهی توزیع خواهند شد.

بهترین شیوه تهیه ارزان این نوع پارچه ها، خرید مستقیم از مرکزهای پخش عمده منسوجات است.
مرکز فروش سپاهان پارچه اصفهان تولید کننده انواع پارچه متقال کیسه برنج بوده که از متقال های مختلفی که این کارخانه می بافد علاوه بر دوخت کیسه برنج برای دوخت انواع مختلف کیسه های دیگر هم بهره می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما