مرکز فروش پارچه ترگال تک

آیا می دانید مرکز فروش پارچه ترگال تک اصفهان به عنوان برند برتر تولید کننده این منسوجات کجاست؟
پارچه ترگال همیشه در صدر پارچه های پر تیراژ و پر طرفدار بوده است زیرا ترگال دارای خصوصیات زیادی است که باعث شده از آن در دوخت انواع البسه بتوان استفاده کرد.
پارچه ترگال با وزنی حدود 240 گرم و تنوع رنگ بالا متقاضی بسیار زیادی در نیمه اول سال  دارد زیرا در این نیمه از سال بیشتر تولیدی های پوشاک درگیر گرفتن سفارش لباس فرم از مدارس هستند و از آنجایی که بیش از 90 درصد از لباس فرم دانش آموزان از پارچه ترگال دوخته می شود و با یک حساب سر انگشتی از تعداد دانش آموزان مدارس کشور در مقاطع مختلف در می یابیم که پارچه ترگال چه حجمی از فروش را در شش ماهه اول هر سال خواهد داشت.
با توجه به تنوع رنگ بالای پارچه ترگال بغیر از دوخت لباس فرم مدارس از آن در تهیه و دوخت انواع مانتو و شلوار زنانه، لباس های بیمارستانی، شلوار کردی و ده ها لباس دیگر بهره می برند.
با توجه به تعداد زیاد اسم و باند های مختلف برای این پارچه، خرید ترگال با نام تجاری برند و معروف باعث میشه تا کیفیت و جنس و ثبات رنگ پارچه تضمین شده باشد و در ازای مبلغی که هزینه می کنیم جنس درجه یک و اعلا تحویل بگیریم.
کارخانه نساجی تک اصفهان با بیش از 15 سال سابقه بافت و تکمیل انواع پارچه ترگال توانسته تا به عنوان برند برتر در طول چندین سال یکی از بهترین پارچه های ترگال ساده و کجراه را به بازار عرضه نماید.
گروه بازرگانی سپاهان پارچه اصفهان به عنوان نمایندگی و مرکز فروش ترگال تک اصفهان در طول سال یکی از موفق ترین برند های این گروه را با افتخار به متقاضیان محترم در سراسر کشور عرضه داشته است.
شما عزیزان همواره با ارتباط گرفتن با مدیران فروش این مرکز می توانید تمامی منسوجات کارخانه نساجی تک را با قیمت کارخانه هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری تهیه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما